Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyáron mi az ideális gumiméret...

Nyáron mi az ideális gumiméret Golf IV-re? Valamint alu vagy lemezfelni?

Figyelt kérdés

195/65 R15 vagy 205/55 R16 méretűt érdemesebb?


Alufelnivel vagy csak lemezfelnivel(gyári dísztárcsával)?


2012. máj. 9. 15:51
 1/4 pagan ***** válasza:
szerintem a dísztárcsa undorítóan néz ki mindegyik,ha lemez felnit raksz akkor jobban néz ki tárcsa nélkül,én az alura szavazok,nyilván jobban áll,az enyémen 205/55 ös gumi van de ,nagyon ballonos hatású,így 50 esre cserélném
2012. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak /50 az nem a váltómérete.
2012. máj. 9. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekre a szar utakra én nem vennék alufelnit az biztos a célnak a lemezfelni is megfelel és az kevésbé sérülékeny is.Szerintem az izléses dísztárcsa igenis jól áll az adott autónak de nem az 500 ft-os tescosra gondolok persze.
2012. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pagan ***** válasza:
miért lenne baja az alunak az utakon?én télen is azt hordom állandóan és még teljesen ép,nem értem miért kell hülyeségeket írni,ráadásul egy jobb képességű lemezfelni sem sokkal olcsóbb mint egy alu,50-60 ezer huf ból már lehet egész csinos felniket venni
2012. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!