Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a husqvarna TE 610-el? (1999-2000)

Figyelt kérdés
a közeljövőben szeretnék venni egy új motort és rátaláltam egy jól kinéző 68LE 600ccm husqvarna TE-re megtetszett de még nem tudtam felvenni a kapcsolatot a tulajjal és azt sem szeretném ha átverne ezért itt kérdezném meg hogy mennyire megbízható moci és hogyan viselkedik motorozás közben stb.( a jó kommenteket zöld kézzel jutalmazom) vagy esetleg ha tudtok jobbat hasonló áron (max 350-400ezer) azt is meghallgatom de 250ccm-től kisebb motorok nem érdekelnek.

2012. máj. 10. 16:14
 1/4 anonim válasza:
Hát ne haragudj, el kell, hogy keserítselek, de olyan embertől én elvből nem veszek motort, aki az 50 lóerős motort 68 lovasnak titulálja, mert ha már ilyen alap dologban átvág, ne lepődj meg, ha lötyög benne a dugó. Amúgy nem rossz a Husky, csak belenyúlni ne kelljen. Kérdés, hogy neked milyen célra fog kelleni. Vételárból hobbi célra következtetek, papírok nélkül, valszeg endurózásra. Olyan motort, amivel nagyobb távokra is elmehetsz kemény terepen nyugodt szívvel (50 km-s rádiuszban) ebben az árkategóriában ne nagyon keress. Ebben az árkategóriában esetleg a DRZ-t ajánlanám, nem sokban marad el teljesítményben a Husky mellett, viszont sokkal kevésbé szervizigényes, személyes véleményem szerint pedig sokkal kényelmesebb, kezesebb.
2012. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eltaláltad igen endúrózásra szeretnék motort ami jól megy terepen és erős megbízható hosszú életű. de nem tudom tényleg csak 50LE lenne? mert 2 hirdetést is találtam két külömböző helyről árulták ugyanezt a típust és mindkettő 65-68 LE-re volt írva.
2012. máj. 10. 17:46
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ezek azok.

2012. máj. 10. 17:48
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy véleményed szerint jobban megérné pl ez? [link] nem avgyok otthon ebben az internetes keresésben mert eddig mindig barátoktól vettem jó motorokat.
2012. máj. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!