Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy elektromos ütvecsavarozóva...

Egy elektromos ütvecsavarozóval mennyire lehet kiszedni egy berohadt csavart?

Figyelt kérdés

[link]

Már elegem van, hogy mindig bűvészkedni kell a rohadt csavarokkal.



2012. máj. 12. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet csavarozni, de előtte érdemes befújkálni csavarlazítóval,amennyiben lehet, mert akár bele is törheti a csavarfejet.
2012. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha már elkenődött a csavar feje?
2012. máj. 12. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Az szarügy...

Reszelni kell vagy hegeszteni kell hozzá egy anyát amit meg tudsz fogni villás kulcsal.

Ajánlok egy jó megoldást. -Melegítsd meg vagy 2x a csavart és másodjára míg meleg könnyebben ki tudod szedni legközelebb. Ha lehet használj körfejű kulcsokat.

Az is segít ha megkocogtatod kalapáccsal körbe az ilyen csavarokat mielőtt kiszeded. Más trükköt én se tudok.

Max a levegős nyomatékkulcs.

2012. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen csavar (facsavar, vagy anyában van benne).

Ezzel a szerkezettel nem sokat tudsz csinálni, az ütőrésznek kitekerésnél nincs értelme.

Ha nagyon szétment a feje, akkor ahogy előttem már leírták, csavarlazító stb., de én ilyenkor inkább belefúrok a csavarfejbe, aztán a lukba beleverek pl. egy imbuszkulcsot és azt tekerem villással.

2012. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!