Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A problémám az, hogy Suzuki...

A problémám az, hogy Suzuki Swift Hello-ban nem elektromos müködésű a hátsó ajtóablak, hanem kézzel kell letekerni. Beszerelhető egy ablakfelhuzó szerkezet? Ha igen, akkor hogyan és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kb 36000-40000 körül van az új ára (1 pár) beszerelés nélkül. De biztos van olcsóbban is, bontókban.

2012. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél bele elektromos ablakemelőt..

Amúgy szerintem is alpári dolog ,hogy ennyi pénzért nem raktak bele azt is! A mai világban nem nagy luxusnak számít már egy elektromos ablak.

2012. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én autómba se volt gyárilag.én vettem bele 2 ablakemelő motort szekezettel kapcsolóval mindennel. Nekem 20e be jött ki bár én magam szereltem be.
2012. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért az se semmi, hogy ennyi pénzt kiadtál egy ilyen szinten fapados autóért. Használtan ennyiért nézd csak meg miket vehettél volna.
2012. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úúristen...ma már fapadosnak számít, hogy hátul tekerős az ablak??? Most őszintén: ki a francot érdekel? Aki hátul ül az nem ráér tekerni az ablakot?
2012. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

#5-nek.

Te a Szocializmusban Trabantoknál leragadt tudatlan! Hát nem tudtad, hogy manapság már egy kis Polskiban is alap felszereltségnek számít az: ABS, ASR, ESP, EBD, EBW, DSC, DSTC, ADS, APS, AWD, fedélzeti GPS, tempomat, elektromos ablak és tükör, holttér figyelő rendszer, eső érzékelős ablaktörlő, klíma, állítható kormány, centrálzár, riasztó, automata sebesség váltó, 12 légzsák, CD-s hifi, szervokormány, fűthető ülések, automatikusan elsötétedő tükrök. Szóval, ha ez mind nincs meg egy kocsiban, akkor az fapados! És Te ezt eddig nem tudtad? Szégyen! Javaslom búcsúzz el a jogsidtól, add el a kocsidat és járj ezentúl busszal. Természetesen ez mind irónia volt, komolyan ne vedd! De tényleg szörnyű, hogy egyes embereknek ez a legszörnyűbb problémája, hogy nincs a hátsó ablakokba elektromos ablak emelő.


Kérdezőnek: IGEN LEHET BELERAKNI!!!! Mégpedig úgy, hogy elviszed egy autószerelőhöz, de lehetőleg NE márka szervizbe!!!!

2012. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, de nem nekem kell egy haveromnak, amúgy utálom a Suzukit!!
2012. máj. 8. 14:01
 8/8 anonim válasza:
Hogy mennyi újgazdag gyökér van a világon!Utálja a Suzukit.Mert ugye az csak a csórók kocsija.Ő ugye Königseggnél alább nem adja.De akkor minek akar segíteni egy olyannak,aki Suzukival égeti magát?Én a helyében szóba sem állnék olyannal,akinek japán autója van!:)
2013. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!