Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyenre csináljam meg a...

Milyenre csináljam meg a Simsonom?

Figyelt kérdés

Hamarosan meg lesz a jogsim,és úgy szeretnék megcsinálni egy Simsont hogy ne vesszen el a Simsonok tengerében,hanem egy kicsit egyedi legyen ,minimális tuninggal.


Eddig 2 használható öteltem van: Monster (neon) zöld szinű

Ktm (narancssárga) színű


Akinek ven valami jó ötlete,ne tartsa magába.Akár fényképek is jöhetnek saját Simsonról.Köszi


2012. máj. 13. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem érdemes rákölteni, én bevallom, hogy nekem egyik ötlet sem jön be túlságosan, olyan koppintás szaga van (mintha már láttam volna ilyen Simsonokat...). Legtöbbet nyílván a tankkal tudsz trükközni, ha akarod megcsinálhatod ilyen replica stílusúra (Prodrive Subaru, Suzuki GSX-R, Kawasaki Ninja vagy egyéb versenymotorok színével lefújhatod), de szerintem sokkal szebb egy sima hófehér festéssel, aztán feketével már azt csinálsz rá amit szeretnél. Ülést áthúzhatod valami pofásabb bőrrel, tehetsz rá egy új gázkar-borítást, egy pár szebb visszapillantó tükröt, de talán mást nem is nagyon érdemes cserélni.
2012. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szerintem a ktm szín az jó, át fested a tankot meg a deklit narancssárgára.

a blokkot meg a hengert feketére szerintem így jó lenne.

Én úgy csinálnám hogy átfesteném a két szín közül valamelyikre, meg a sárvédőket hogy passzoljon hozzá és máris egyedibb lett egy kicsit.

2012. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Krómoztasd le a benzintankot a sárvédőket meg az oldaldobozt. Az tuti feltűnő és olyat még nem láttam :D

Tudok olyan krómozdát ahol tankot 7000-ért megcsinálják, sárvédőket 5000/db körül meg az oldaldobozokat is akörül.

De ha 20-ast ráköltesz a krómozásra úgy hogy pl tanknak csak az oldalát krómoztatod le a többit meg fested akkor is elég egyedire meg lehet csinálni.



Ha meg festeni akarod akkor meg Airbrush.

2012. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem a tankot legalábbb, de a sárvédő végét is lángnyelvesre fesd (ilyenre gondolok vmire, [link] kinyomtatód, kivágod ráteszed és átfújod vagy matricát vegyél rá) sztem fekete alapon citromsárga jól mutatna, a felnivel kéne vmit kezdeni..pl azt lekromoztatni vagy legalább vmi rikító színnel lefesteni pl. neonzöld, matricát az oldalára tegyél de semmiképpen se simson feliratút, esetleg fordulatszám mérőt feltehetnél rá, meg ha sötétbe is akarod használni akkor világító szelepsapkát vegyél rá (kb 150-200 ft/db)

ha megcsináltad tegyél fel képet :D

2012. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lángnyelv már évek óta lejárt. Amit a harmadik válaszoló írt, az nem lenne rossz. A tank 2 oldala króm, és középen futna egy neonzöld csík. Ugyanígy a többi elemre is.
2012. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Tankot pl megcsinálhatod krómozással így:

[link]

Vagy mivel a szimó tankjánnincs térdpárna ezért egy nagyobb kiterjedésú króm folt is jól mutatna rajta.

Meg láttam valahol olyan megoldást hogy a krómozott felületre maszkoltak lángnyelveket és úgy festették körbe, az is jól nézett ki :)


És persze azt a megoldást minden alkatrészen lehet alkalmazni.


Ezt ugye úgy csinálják pl pancsinál a képen amit linkeltem hogy a tank 2 oldalát krómozzák le,(nagyobb területet mint ami kilátszik) aztán lefestik a festendő területet a króm pedig szépen szabadon marad.

2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!