Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsgázott már valaki közülete...

Vizsgázott már valaki közületek ötször forgalomból?

Figyelt kérdés
B kategória, autó
2012. máj. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kellene erőltetni! A gépkocsi vezetés veszélyes dolog, ha nem megy, ne erőltessük!
2012. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másodszorra lett meg, elsőre banális hülyeségen hasaltam el, de ez még tavaly volt. A nagybátyám oktató és ő mondta, hogy ez az új vizsgarendszer direkt szívatásra épül és teljesen gyakorlatiatlan. A "rekorder" akit ismerek, az egy lány, akinek negyedszer lett meg. De öt sikertelen után kötelező a PÁV nem?
2012. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na én a helyedben nem erőltetném akkor a jogsid. Ne is haragudj, de vagy iszonyat béna vagy akkor vagy nem tanítottak meg vezetni és a szabályokat se tudod. Hát egyik jobb mint a másik, nincs elég hülye még az utakon? Gondolkozzál el ezen inkább...
2012. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy olvasási problémáitok vannak -e ... de ki mondta hogy én vizsgáztam? azt kérdeztem vizsgázott -e már valaki, egy árva szóval nem mondtam , hogy én igen :)
2012. máj. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!