Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki rutin bol/forgalombol...

Aki rutin bol/forgalombol vizsgázott menyiszer tudott vezetni 1 héten? én heti 1-et nagyon kevésnek tartok mittegye:?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is heti egyszer 4órát vezetek. De volt hogy heti kétszer is mentem. Elég gyorsan lemegy.
2011. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1) Tanulj meg magyarul írni!

2) Én heti 1-2 alkalommal jártam, mikor hogy volt nekem jó meg az oktatónak is volt rajtam kívül még jópár diákja, ha egyszer tele van a naptár, nem tudsz mit csinálni, így jártál.

2011. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stan Mars válasza:
Nekem a rutin kb 1hét volt szóval szerdától-csütörtökig 9órát vezettem! Forgalomba meg heti 3-4-szer..
2011. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stan Mars válasza:
Ja, és 2órákat vezettem!
2011. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 alkalom, egy alkalommal van 2 órám. De előfordult, hogy 3x is voltam egy héten.

Most például 2 hete voltam utoljára, most cserélte le az autót, pedálszerelés, műszaki meg ilyenek vannak. De jövő héten már megyek. Még a rutint csinálom.

2011. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én minden nap jártam, volt, hogy szombaton is.

A rutinnál 2. óra után bejelentkeztem vizsgára, okatóm beírta az órákat és nem egész 7 perc alatt elmélet, gyakorlat megvolt, mehettem forgalomba.

A forgalmi vezetésnél, volt, hogy minden nap mentem, de szerencsém volt, mert Pestre jártam be vezetni, ami 30 km tölünk, így 1 órát nyomtam a városban, a másik óra meg a hazaút volt. Nagyon gyorsan meglett a jogsim, talán 2,5 hónap volt.

2011. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat:)
2011. máj. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!