Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az egyik ismerösöm most...

Az egyik ismerösöm most vizsgázott 5. -re forgalomból és megint meghúzták. Az 5. vizsgánál 2 vizsga biztosnak kellene lennie? Miért ien bunkók a vizsgabizosok?

Figyelt kérdés
Ültem mellette kocsiba nagyon jól vezet, de sajna így mehet pestre(PÁV)!! Lehet hogy dikert szvítják szegénykémet?? nem lehet valamit tenni?
2009. nov. 4. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Ha jól vezet, miért húzták meg?

Az ilyeneknek nem adnék jogsit!!!!!

2009. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,2 vizsgabiztosnak kell lennie az 5.vizsgán,éppen amiatt,hogy ki tudják zárni a személyeskedés miatti buktatást!

Nem nagyon lehet mit tenni,mert biztos volt olyan hiba,amiért megbuktatták...Hallottam,hogy a teljesen hibátlannak tűnő vizsga végén:"Sajnálom,a vizsgát meg kell ismételni,mert túl későn nézett körül a vasúti átjáróban!"

Hiába tesz panaszt,hogyan bizonyítja,hogy tökéletes volt a teljesítménye (ha az volt)?

Az,hogy elnéznek néhány hibát,nem törvényszerű,hanem jófej dolog!Azzal nem lehet érvelni sajnos,hogy nem volt elég jófej a vb.!


De legalább a PÁV után bármennyiszer vizsgázhat,ha ez vigasztal!

2009. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Volt nála olyan eset hogy azt mondta neki a vizsgabiztos hogy neki ment a patkának parkoláskor...holott nem volt semmi. Még az oktatója is kiált mellette...sajnos a mi megyénkben arról szól a jogsi szerzés hogy minél több pént kiszedjenek a tanulóból..:( Szegénykém most nagyon fél ettöl a pesti dologtól de reméljük meg lesz.!
2009. nov. 4. 09:34
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem annak oka van, ha ennyiszer meghúzták! Mindig más a vizsgabiztos! Mondjuk 1-2x elő szokott fordulni, hogy meghúznak valakit (hogy még 1x fizesse be a vizsgadíjat), de 5 az már soknak tűnik. Bocsi.
2009. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és javaslom az oktatóváltást mindenképp!!!
2009. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
2 Vizsgabiztos volt az 5 vizsga alatt ök válották egymást...most megcsinálja a PÁV-ot aztán nagyon reméljük meg lesz neki...bár az oktató csere valószínű..
2009. nov. 4. 13:20
 7/22 anonim ***** válasza:

És ha a Pav sem sikerül neki? Akkor is jól vezet? Azok is köcsögök igaz?

Ha úgy érzi, hogy pikkelnek rá, akkor miért nem megy át másik városba? Persze az egész megyében szemét vizsgabiztosok vannak! Gondolom minden vizsgázót megbuktatnak többször.... mondd annak aki elhiszi!

2009. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy sikrülni fog neki...én nem azt mondtam hogy hibátlanul vezet de azért járt oda hogy megtanuljon vezetni...végülis járni sem tudott senki elsöre...bár ez csak saját vélemény...lehet már én látom rosszul a dolgot...?
2009. nov. 4. 14:33
 9/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Az utolsó kérdésedre válaszoltam,hogy lehet-e valamit tenni!Arra írtam,hogy ha hibátlanul vezetett és bizonyítani tudja,mondjuk videófelvétellel,akkor lehetne esetleg tenni valamit!


De a hasonlatoddal élve:az anyuka akkor engedi el a gyerek kezét,amikor megbizonyosodott róla,hogy tud egyedül járni...Ahogy figyeli,nehogy elessen,úgy figyeli a vizsgabiztos,hogy parkolásnál tolatáskor hátranézzen a pácins,mert majd a való életben,egyedül vezetve úgy üti el a holttérben botorkáló nénit,mint a szél...


Vannak olyan vizsgabiztosok,akik nem néznek el egy hibát sem,de értsd meg,az a szabályos!!!Azok,akik szemet hunynak,nem szabályosan járnak el!Van a vizsgalap,amin húzzák be a hibákat és megvan adva,hány hiba után bukás,vagy melyik jelent azonnali bukást!

Ennek utána lehet nézni,nem titkos!

Egy irányjelző-felejtésért nem jár bukás,de ha társult mellé még sok figyelmetlenség,természetes,hogy vége!


Lehet,hogy az ismerősöd csak nagyon izgulós,akkor azt kellene megoldania,de ha izgalmában neki akar menni valakinek,akkor nehogy már mást hibáztasson!


Tehát keresse elő a vizsgalapot,vagy töltsön le egyet,aztán nézze meg,mire kell(ene) figyelnie!Lehet,hogy kifogott egy olyan oktatót,aki a felét sem mondta el,de az sem a vizsgabiztos hibája...

2009. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem vezet hibátlanul nem is ezt állítottam....nem is az a lényeg....igen sajna nagyon izgulós...:( ezzel nem tudunk mit csinálni sajna...én is uygan olyan vagyok.....most majd megpróbálkozunk pesttel reméljuk több sikerrel:))) Esetleg nem tudjátok ott milyen jellegű feladatok vannak? Előre is köszönöm..
2009. nov. 5. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!