Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg merjem venni? Nézegetek...

Meg merjem venni? Nézegetek egy RENAULT LAGUNA 2. 0 T GT típusú autót. Kedvező ára van, de rossz hírük van a francia autóknak, nekem volt 1 Renault Thaliám és az szar volt.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2012. máj. 16. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Először is a fikázó kommentelőknek: sosem ültetek ilyen kocsiban de a "francia szar"!:) Nevetséges kommenthuszárok!


Másodszor: Nekem egy 2008-as Laguna GT-m van. 150kw - 204 lóerő. Fullos a bőrön kívül. A legolcsóbb, legextrásabb kocsi, ami létezik. Alkatrész mindig lesz hozzá. Nekem volt egy 177 lovas dízel Passatom, ami most 5.5 milla körül forog, a 2008-as gt meg 2.9milla. Megmondom őszíntén csak a fogyasztást tekintve volt 1 fokkal jobb a Passat, minden másban veri a Laguna. A kételkedőknek pedig ajánlanám, hogy: PRÓBÁLJÁK KI ELŐBB, UTÁNA ÍTÉLKEZZENEK!


A Thalia meg a régi Daciákhoz hasonló. Felejtős. Ezt a Lagunát pedig merem ajánlani!


[link]


Igazi élmény a 4-control:)

2012. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na végre valaki, aki nem az előítéletek alapján beszél, hanem tényleg tudja, hogy miről van szó. Aki kipróbálta már az új Lagunát, és a kategóriatársakat is, mind-mind a Lagunát pártolja!
2012. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk a családban csak FRANCIA kocsi jöhet szóba, azok tudják a kényelmet(fotel kényelmű ülések!!), a tartós dizájn, és az eleganciát.

Régebben volt : suzukink, opel astránk.. de váltottunk, és bevált.

Mindenki szidta, jót nem halottam róla, ennek ellenére megvettem.

A Laguna-nak semmi baja, kopó alkatrészek minden kocsiba vannak, azokat cseréled, és kész is a lista, mert 7 év alatt nem volt vele baj.

2012. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
79%
Szia :D Nekünk egy Renault Laguna II Dynamic 1.8 van. Imádom ezt az autót. Panasz nincs rá, és megbízható. Nálunk ez a kocsi családi vonás( emlékeim szerint( '97- ben születtem:D )) VW Golf, Dacia( renault csoport), Dachia, Renault 19, Renault Mégane Classic, Renault Laguna II Dynamic ;)) 15/L
2012. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!