Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault is olyan rossz...

A Renault is olyan rossz amilyennek az összes francia autot mondják?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy autot venni nyáron és nézegettem ranult cliokat (amit 2001-től gyártanak). Ez lenne az első autom és a megbizhatóság és az aolcso fentartás nekem fontosabb szempont mint a kényelem és design. És ha ez nem akkor mit tudnátok ajánlani első autónak ami megbizható? előre is köszönöm
2010. máj. 31. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Vegyél Volkswagen Golfot, vagy Toyota Corollát.

A régi Renaultok jók voltak, nekem is volt egy elsőszériás 5-ösöm.

Imádtam, csak sajnos azt meg ette a rozsda.

Ezek a 2001-től gyártott Cliók meg különösen szarok.

Minden drága hozzá ahhoz képest hogy csak egy Renault, az elektronika egy kalap szar bennük, és elég szarok a szigetelései (szélzaj, beázás..)

Szóval szerintem Volkswagen Golf vagy Toyota Corolla :)

Pl ilyen:

[link]


[link]

2010. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

igen

francia kocsi soha, akkor járok inkább simsonnal, esőbe hóba jégbe....XD


jó durva, de téll nem vennék semmi pézért francia gépet.

2010. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Minden francia autó rossz,esetleg ki lehet fogni 1-1 jobbat,de nem érdemes megpróbálni:S Ugyanolyan árban,de akár olcsóbban is jobb autót kaphatsz,vegyél Wolksvagent,vagy valami japánt!
2010. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Az ismerősömnek 45000kmen vezérműszíj szakadása volt a Renault Meganjában(300000ft).Ez azért nem illik 2éves autónál,gyári alkatrészeknél!Vegyél Astrát vagy Golfot vagy Corollát.Németet vagy japánt,de franciát vagy olcsó olaszt(Fiat) ne.

Mondják,hogy olyan kényelmesek a francia autók.Kit érdekel,ha állok vele az út szélén,mert várom a vontatót!

2010. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Fújj itt az első ellenpélda. Nekem 11 éves Renault-on van, de kopó alkatrészek kivételével szinte SEMMIT nem kellett javítani rajta. Ez nem amolyan "azt hallottam, hogy..." meg "a sógor tapasztalata alapján..." vélemény, hanem saját tapasztalat. A céges Opel-ek ugyanakkor egytől-egyig sz*rok, pedig csak 4-5 évesek (turbó, elektronika, stb.) Szerintem nem csak gyártótól függ, hogy melyik autóval mennyi bajod lesz..
2010. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
ne is üljetek francia kocsiba,nem tudjátok mit hagytok ki,de már ez a te bajotok,amúgy a francia autóba,BOSCH elektronika van,ez a név mond valamit,meg hogy BLAUPUNKT ?
2010. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk egy 98-as megane-unk volt még mikor megvettük kipufogót cseréltünk , de azon kívül semmit sem kellett rajta javíttatni 10 év alatt.Az újabb rönókat viszont sokan szidják az elektronika miatt , azt viszont tény h nagyon kényelmes autók.
2010. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy 2002 RENAULT CLIO-m van,semmi probléma vele,egyszer beázott,de tipus hiba tudni lehetett ,honnan ázik.

2 éve alatt 100.000 Ft-ot költöttünk rá.Olaj,fékbetét,stb,szűrök.

1.2 75LE nagyon jól húz,kanyarokba mégjobb:D

Én csak ajánlani tudom.

2010. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Nekem 2004-es Clio-m van.

Nekem csak a felső holdponti jeladóval volt gondom egyszer, azt megcsinálták, azóta semmi. Igaz most érik a vezérműszíj csere, de az is várható volt.... 80 ezer van benne most, 40 ezerrel vettem.

2010. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

De miaz hogy típushiba és beázik?!

Ez annyira tud idegesíteni.

Ebből látszik, hogy a Franciák összahányják az autókat.

Ilyet engedne meg magának bármelyik német nem lenne többet vevőjük, de a sok .. még mindig veszi ezeket.

2010. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!