Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg merjem venni? Nézegetek...

Meg merjem venni? Nézegetek egy RENAULT LAGUNA 2. 0 T GT típusú autót. Kedvező ára van, de rossz hírük van a francia autóknak, nekem volt 1 Renault Thaliám és az szar volt.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2012. máj. 16. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű hogy azért kedvező az ára, mert a mostani tulaj is tudja hogy szar. Nekem Renaultom(se francia autóm) még nem volt, de nem is tervezem hogy vennék.
2012. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A Thaliák tényleg rosszak.Romániában és Törökországban készítik őket.Sok rájuk a panasz.

A Mégane és a Laguna Franciaországban készül , lényegesen jobb minőségűek mint a Thaliák.

2012. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
A francia autót? SOHA!
2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. máj. 16. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekes...Ezt a kérdést én tettem fel,s itt a német autót nem nagyon dicsérik. http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__296..
2012. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem a németet nem dicsérik, hanem csak azt a típust. Éspedig, ha jól van tartva az autó, még azok se fordulnak elő amiket ott írtak. Egy német autó legalább kétszer jobb, mint egy francia.
2012. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg, nem lesz vele több gondod, mint egy Passattal, cserébe olcsóbban van egy ugyanolyan tudású autód. Azonban jobban járnál egy dízellel, mert eladhatatlan kategória a nagy benzines francia.
2012. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy 16 éves Laguna 2.0 RT-m van. Azon kívül, hogy öreg más baj nincs vele! Igaz csak akkor viszem szerelőhöz, ha be se indul.
2012. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kazsemestor ***** válasza:

Nekem 2-es lagunám van,igaz,dízel.

A benzinessel kevesebb a hibalehetőség motor téren,bár a turbója annak is kényes.A többi téren egyforma.Futómű jó,bár nagyon sok alkatrészből áll össze és ha bármelyik hibár,akkor már nyöszörög.Egyébként elég feszes a futómű,fék is harapós,a turbósokra jó nagy tárcsát raknak.Az elektronika tényleg nem a legfényesebb,de nekem pl olyan hibák vannak,amikkel együtt tudok élni.Pl elment a belső utastérvilágítás a tetőkárpitban (mielőtt megjegyezné valaki,nem az izzó égett ki,hanem összefüggésben van az ajtónyitás-érzékelővel,mert az se 100as).A másik probléma meg hogy a fordulatszámmérő és a km-óra rosszul mér,másik műszercsoportot kéne vennem,mondjuk 1 fiatalabbét.Egyébként minden jó rajta,2 zónás klíma,aminek sose volt baja,tölteni se kellett,ESP,10 légzsák,ABS,kényelmes ülések,jó gyári hangrendszer,nagy,pakolható autó.

Én ajánlom!!!

Egyébként meg van 2-es laguna fórum,ahol sok hozzáértő emberke van,alkatrész is van dögivel,hetente hoz be valaki bontani egyet kintről.

2012. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A II-es Laguna messze-messze megbízhatatlanabb, mint a III-as. Tulajdonképpen a III-as azért ilyen olcsó, mert a II-es elrontotta a Laguna hírét.
2012. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!