Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kecskeméti Merkantil telephe...

Főzős Laci kérdése:

A kecskeméti Merkantil telephelyen miért dolgoznak olyan embernek látszó, faragatlan, tahó, nagyképű lények, akik alapvető emberi empatikus képességekkel sem rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Pl.:egy autót úgy lehet megnézni,hogy az ember írásban bejelentkezik rá másodiknak,harmadiknak.De hogy lehet így egy autót eladni?
2012. máj. 20. 19:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Nyugi az ügyfélszolgálat sem különb.
2012. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Van tapasztalatod velük? Engem is érdekel a dolog, lehet elnéznék egyszer.
2012. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen vannak ilyenek, ne lepődj meg.


Egyébként az ilyen autókat NAGYON meg kell nézni, mivel nemfizetés miatt vették őket vissza, és ha a hitelre nem volt pénz jó eséllyel az alapvető karbantartásokra sem. Láttam már onnan kikerült autót, nem volt túl jó állapotban.

2012. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
En is nezelodtem mar ott, sot autot is vettem, mondjuk az konkretan eleg nagy szivas volt. Csapkodtam a s***em oromomben, amikor vegre el tudtam adni egy roman gyereknek. Es kb. 500 ezret buktam rajta. Nekem megmutattak mindent, de szerintem ott suzukin kivul semmit sem erdemes venni. Az enyem nem az volt, de egy haverom nagyon jo allapotu sx4-et vett eleg jo aron. Rengeteg Suzukit elsoztak 10 eves futamidokre 150-160 Ft-os CHF arfolyamon, amiket persze, hogy nem tudtak egy ido utan fizetni. Tankolni pedig meg kevesbe, ennek koszonhetoen sok nagyon jo allapotu, nem sokat futott van koztuk. Akik nagy tavolsagokat vezetnek nap mint nap, azok az esetek tobbsegeben nem suzukit vesznek. Szoval en ezt merem ajanlani ott, de mast nem.
2012. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azok az autók,amik a telephelyen vannak (és hirdetik is őket sok weblapon) szutykok. Csak azok vannak ott,amiket a használt.kereskedök valamiért már nem vettek meg.
2012. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlani kell az autókra, és ha tied a legmagasabb ajánlat, és a bank is úgy gondolja, akkor megveheted. Mivel semmilyen kötelezettséggel nem jár az ajánlatod, így nem hiszem, hogy nagy dolog ez. Egyébként a banktól való autóvásárlás a kereskedők feladata. Egész egyszerűen nem való a többieknek...
2012. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok,tehát legjobb ajánlat!De ha meg sem nézhetem,ki sem próbálhatom?Így hogy lehet a köcsög Merkantil szerint autót venni?Ökörség az egész,valami nagy maffiális dolgok folynak ott...
2012. máj. 21. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Teszel egy ajánlatot mindenféle kötelezettség nélkül és ennyi. Ha tied a legmagasabb (hidd el, van ilyen nálam is volt már többször) akkor kipróbálhatod, és ha még mindig tetszik, elviszed. Ennyi az egész. Ha nem tetszik, akkor máshol kell autót venni.
2012. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!