Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten melyik autósiskolát...

Budapesten melyik autósiskolát ajánjátok, ahol azért emberi áron meg lehet szerezni a jogsit, de nem szemétkedik a vizsgáztató vizgya alatt és tényleg meg is tanítanak mindenre?

Figyelt kérdés
Az ilyen expressz (kb. alig 1 hónap hosszú) jogsis dolog nem érdekel, normálisan meg szeretnék tanulni vezetni!
2009. nov. 16. 05:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem úgy akarok jogsit, hogy lepénzelem az emberkéket aztán hello... Plusz aki ért hozzá, elmondaná, hogy hogyan is van ez a próbajogosítványos dolog meg minden? Van ilyen egyáltalán? Tényleg néhány évig csak gyakorlott vezető társaságában lehet autóba ülni?
2009. nov. 16. 05:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Non-Stop Autósiskolához jártam (Klinikák) és teljesen jó tapasztalataim vannak. Kb 4-5 féle intenzitású tanfolyamuk van, az időbeosztásod alapján eldöntheted, h de vagy du jársz stb. Ami a lényeg, hogy ismerőseim a csodámra jártak, hogyhogy nem szidom a sulit, hanem én csodálkozom azokon, amiket ők mesélnek. Amit a szerződésben és a neten leírtak az úgy volt! Végig korrektek voltak, barátságosak és soha nem adtam a vizsgabiztosnak pénz, még az oktatómmal se beszéltünk erről, valahogy utálom a lefizetést alapból, meg ugye jogsi után a halálra gázoltat se fizethetem le. Egyszer buktam forgalomból az én hibámból, a vizsgabiztos mindig szó szerint baráti volt, próbálta viccesen, kedvesen oldani a feszültségemet. Egy jó tanács akármelyik iskolát is választod: ne annyi pénzt szánj rá, amennyiben a kötelező órák kerülnek, mert kevés embernek elég az még az oktatók szerint is. Én nem voltam túl ügyes enyhén szólva, dupla órákat vettem mindenből, viszont most maximálisan visszajön a napi alkalmazás során! Szóval ne sajnáld rá a pénzt, te leszel jobb tőle! :)
2009. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"nem szemétkedik a vizsgáztató vizgya alatt"


A vizsgáztatónak semmi köze nincs az autósiskolához. Egyébként meg autósiskolán belül is mások az oktatók, lehet az egyik normálisabb a másik meg idióta. Árban kb ugyanannyi mind.

2009. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.: köszönöm szépen, megnézem!

2.: már csak abból indultam ki, hogy pl. nyelvvizsgánál van olyan, ahol igenis arra mennek rá sanos, hogy a vizsgázó menjen akár többször is, nem hinném, hogy autós suliknál nincs ilyen...


Konkrétumot írjatok, ne általános "okosságokat" ha lehet! Kinek mi vált be?

2009. nov. 16. 07:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Apum a Mazsola tanodánál tanít.(jelenleg) De nekem még hnincs jogsim. Azt mondta hogy a vizsgadíjak országos szinten azonosak,csak az alapdíjban (elmélet és 30óra) vannak eltérések.Az is fontos tudnivaló hogy az adott iskola mennyit kér a pótóráért.Mert ahol van ott pl 1900 a pótóra,de a Csigavérnél 2500.S ez ha pótórárára kell menned akkor nem mindegy.

A vizsgáztatók mindegyik iskolához mehetnek nincs olyan hogy a pl Kis nevű vizsgáztató csak ehhez vagy ahhoz megy. S nincs is elviekben lehetőség arra hogy lefizesd mert nincs 2 perc amikor kettesben vagytok.

Egyébként a Mazsola tanoda az a budaörsi virágpiac területén van,de még budapesthez tartozik.

Nekem még régebben a Citrom autósiskolát javasolták,mert minden díjjal,akárhány pótórát is veszel alles zusammen 100 a jogsi.Ebben az EÜ és a fotókészités is benne van..


Lefizetés lehetetlenségéről Apu mesélte hogy egy volt diákja le akarta fizetni a vizsgáztatót,rávette az aput hogy a vizsga kezdete után "rohanjon" el wc-re s ddig ő ad valami pénzt. Rendben elment a wc-re s azt mondta a vizsgáztató hogy akkor addig ő is elmegy inkább egy cigire mert nem lehetnek kettesben. Erről ennyit.

2009. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mégegyszer leírom, hogy NEM az oktató vizsgáztat, gyakorlatilag mindegy, hogy melyik iskolánál vagy. Sajnos bp-i iskolákat nem ismerem, nem tudom melyiknél vannak normálisabb oktatók, és jobb autók. Trükkje nincs a vizsgának, tudni kell vezetni. A bénázást nem szeretik, a lassú, tötymörgős vezetést nem szeretik (50 helyett 30), a bizonytalankodást nem szeretik. Ellenben jó, ha határozottan és mindent figyelve mész. Ilyenkor néhá még az indexelés elmaradását is elnézik. De összességében nem azt kell bebizonyítanod, hogy te már akárhová elmész, hanem azt, hogy jó úton haladsz, hogy tudj autót vezetni. A későbbiekhez képest az a 30 óra semmiség lesz. Vezetsz alatta mondjuk 800km-t, vagy annyit se. Én 6 év alatt 150 ezernél járok, és ez nem is olyan sok. Mindenesetre hosszában parkolni rühellek és nem is nagyon tudok :)
2009. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

09.06-os..El se hiszed milyen sok helyen lehet lefizetni a vizsgáztatót meg az oktatót is...A sógornőm a múlt hónapban tette le a jogsit,és ahogy ők nevezték"hátszéllel lett meg".

Az egyik ismerősöm aki Angliában dolgozik is azért fizetett jóval többet,hogy gyorsabban lemenjen az egész..

2009. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
09.06os vagyok. Abban nem kételkedek,hogy nem lehet lefizetni az oktatót és a vizsgáztatót. A barátom anno olyan tanárhoz és iskolához ment ahol 3 napot tudott menni egy héten,tehát gyorsan meg lett volna a vizsgája.Csak miután melóhelyen elhelyezkedett nehezebb volt neki is mennie s igy elpunyult nagyon.(Egyébként a barátom a Csaba duónál tanult s nagyon meg volt elégedve vele)
2009. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a vizsgáztatónak semmi köze az autósiskolához. az autósiskolák sem tudják, h kit fognak kiküldeni aznap vizsgáztatni. úgyhogy erre ne alapozz.

én a duna pláza mögé jártam, rendes oktatóm volt, annyira nemis került sokba, megtanított vezetni rendesen.

2009. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ma is okosabb lettem! :))
2009. nov. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!