Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17e forintért szerintetek...

17e forintért szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
[link] Az előbb is volt egy Try-os kérdés de az nem én voltam, mielőtt még kérdeznéte. :) Egyébként szerintetek megérte?
2012. máj. 20. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, ha tényleg egyben van. :D
2012. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ma már 1 biciklit nem kapsz ennyiért, ha meg kiderül, hogy mégsem működik a gép akkor elbontogatod, és pénzednél vagy
2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
volt ugyanilyen robogóm. én anno 2 évvel ezelőtt még 30ezer forintért vettem, szóval szerintem simán :D
2012. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30 éves? Hát, ha jó állapotban van és működik, akkor jó.
2012. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csodaszép...



Mi ez??

2012. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adtál érte annyit, tehát meg kellett érnie az árát. Nekem ez egy értéktelen vacak, de csak mert nem vagyok motoros. Más szemszögből simán megérheti. Most 17 ezerért még egy normális bicikli sem jár ebben az országban.
2012. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne legyetek ilyen negatívak. -Jobb mint a gyalog.

Már ha működik..

2012. máj. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet 1982-es, ugyanis akkor még nem gyártották ezt a fajta robogót. Szerintem az csak elírás és valószínűleg '92-es.
2012. máj. 21. 17:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Na szóval, megvettem már egy hete, szereztem bele aksit. Teljesen gyári állapotba van, szétszedtem az egészet, sehol se rohad, nincs baja. Pöccre indul, hidegen egy kis szívatás után. Fékek jól fognak, és elképesztő erő van benne. :) Kissé erőteljesebb gáz és ugrik.
2012. jún. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!