Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt felhajto...

Forgalmi vizsga előtt felhajtok 1-2 felest abból lehet gond?

Figyelt kérdés
Segítene lenyugodni. Sajnos annyira izgulok h nem is ismerek magamra. Korábban a stressz fokozta a teljesítményemet, de itt kikapcsol az agyam. Azért is talán, mert nem elég a vizsgahelyzet, meg h a legapróbb dologért meghúzhatnak, de több embernek is meg kéne felelnem azzal h átmegyek végre a vizsgán. Egy ideig bírom de aztán már az is gáz h kiszárad a torkom és levegőért kapkodok és én a végén amikor meghúztak megnéztem a pulzusom és olyan 250 körül lehetett mert 5 vert mp-enként a szívem. És akkor még ne is beszéljünk róla h stressztől blokkol az agyam

2012. máj. 22. 11:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Idióta.
2012. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy kellene innod forgalmi vizsga előtt, és amúgy sem...így fogsz vezetni akkor is ha "véletlen" sikerült a vizsgád, a forgalomban így fogsz vezetni? nem sokáig fog tartani így a josogosítványod és veszélyes is vagy, ki ne menj az utcára se.
2012. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy kérdésed azért tetted fel és unatkozol, remélem semmi komoly nincs mögötte.
2012. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
nyugodtan ,max sosem lesz jogsid amit nagyon remélek te észtelen
2012. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha forgalmi vizsga előtt képes vagy inni, hogy lenyugodj, egy ilyen FONTOS esemény előtt, ahol minden számít, és a vizsgabiztos is kiütnéd, ha rájönne, hogy ittál...szerintem beszélj a suliddal aki tanít, kérdezd meg bátran, hogy ihatsz-e, hogy lenyugodj...szerinted mit válaszolnak? Meg fognak dícsérni igaz, és azt fogják mondani, hogy persze kisfiam, igyál csak, a vizsgabiztos is biztos inni fog.
2012. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
69%
hát...én anno az oktatómmal a városba mindig pálinkáztam. mármint, volt neki sajátja a kocsiban...leálltunk vmi fa alá egy negyed órára, és ittunk :D ...régi szép idők
2012. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
az ilyen rohadekok miatt halnak meg artatlan emberek, pusztulj te fereg
2012. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
34%
1-2 sörrel kisérd is le, hogy jobban hasson! Esetleg 1 füves cigire még gyújts rá, ezzel mégjobban kikapcsolhatsz!
2012. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

nem innék máskor sose vezetés előtt. különben meg ott ül mellettem a tanár, ő a felelős, ha baj lenne majd megállítja a kocsit, máskor persze nem ülne ott senki.

de ez más. a sok troll meg húzhat a csába, ha ilyen okosak mondjanak egy nyugtató hatású készítményt amitől nem alszol be... és nem alkohol tartalmú.

2012. máj. 22. 12:16
 10/25 A kérdező kommentje:
különben meg azért kérdeztem mert eddig bárkinek meséltem, a felnőtt korosztályból mindenki ezt javasolta, teljesen komolyan, volt olyan aki élt is ezzel komolyabb vizsgadrukk legyőzésére. pedig nem parasztok közt élek
2012. máj. 22. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!