Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt felhajto...

Forgalmi vizsga előtt felhajtok 1-2 felest abból lehet gond?

Figyelt kérdés
Segítene lenyugodni. Sajnos annyira izgulok h nem is ismerek magamra. Korábban a stressz fokozta a teljesítményemet, de itt kikapcsol az agyam. Azért is talán, mert nem elég a vizsgahelyzet, meg h a legapróbb dologért meghúzhatnak, de több embernek is meg kéne felelnem azzal h átmegyek végre a vizsgán. Egy ideig bírom de aztán már az is gáz h kiszárad a torkom és levegőért kapkodok és én a végén amikor meghúztak megnéztem a pulzusom és olyan 250 körül lehetett mert 5 vert mp-enként a szívem. És akkor még ne is beszéljünk róla h stressztől blokkol az agyam

2012. máj. 22. 11:34
1 2 3
 11/25 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
40%
Te gyökér! Már a kérdésed is vérlázító, és te akarsz másokat a csába küldeni!? Inkább ne vezess sose, ha nem tudsz lenyugodni! Biciklizz egy jó nagyot előtte, vagy egyéb módon terheld magad fizikailag, akkor nyugodtabb leszel!
2012. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

attól h a te és pár 40%-os troll vérét lázítja, még ugyanolyan kérdés mint a többi.

örülhetsz magadnak h még nem találkoztál olyan problémával az életben amikor több irányból is éget a szükség nincs segítség, csak a cseszegetés meg az elúszó pénz.


amúgy nem vártam h ennyi troll lesz, de azért megnyugtatom azokat akik minimálisan normálisan tudtak válaszolni: csak 5%-ban gondoltam komolyan a kérdést. ennek elennére nem hinném h nekem jutott eszembe egyedül az országban

2012. máj. 22. 12:28
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
remélem sosem lesz jogsid
2012. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
250es pulzus? Egy nagyon jó fizikai állapotban lévő edzett ember 180as pulzus körül már bőven az ájulás határán van. 250be belehalsz.
2012. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
12.52. Írta, hogy csak 5%-ban komoly a kérdése! Tehát a pulzusa csak 12,5.
2012. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál ha úgy érzed attól jobban megy.Ne hallgass a sok hülyeségre amit itt írnak.Nem fog szondáztatni a vizsgabiztos se rendőr abban biztos lehetsz.De dobj be néhány rágót vagy tiktakot nehogy kiszagolják!Ha már megvan a papír és nincs vizsgadrukk és egyedül vagy saját kocsival,nem fogsz így izgulni és nyugtató sem kell.
2012. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy máshogyan kéne megnyugodnod. Megiszol valami töményet, azt megérzik rajtad. Lehet az oktató nem problémázna (mert vannak ilyen oktatók), de ha feltűnik a vizsgabiztosnak? Vagy - ugye elméletileg van rá lehetőség - megszondáztatnak? De igazoltathat rendőr is, anno a tanulóautót amit vezetem leintették, mert látták hogy abban a hónapban fog lejárni a műszaki. Igaz volt még 4 nap, de azért beálltak mellénk és üvöltött az egyik, hogy húzódjon le..


Szóval az alkoholt nem ajánlanám. Ha esetleg nyugtató mellett döntenél, de még nem vettél be ilyesmi gyógyszert, akkor azt sem tanácsolnám hogy akkor tedd először. Amikor az ember először vesz be nyugtatót, akkor sokkal intenzívebben hat rá. Nekem szintén vert a szívem mint az őrült és ideges voltam amikor először vettem be nyugtatót. Utána fel kellett szállnom egy tömött buszra, ahol sikerült a tablettától állva elaludnom és kis híján elesnem. Annyira látszott hogy nincs minden rendben, hogy a többi utas leültetett..


Legcélszerűbb lenne egyszerűen megértened, hogy nem harapják le a fejedet sem a vizsgán, sem utána. Ha megbuksz egyedül a pénzt veszíted el, nem a becsületeden esik csorba.

És nem buktatnak meg minden apró szharért, csak azokért amik alapvetőek és elhibázásuk miatt kötelező ismételni. Egyébként begyűjthetsz pár hibapontot apróságokból. Évente elég sok ember szerez jogosítványt mindenféle kategóriákban, valószínűleg nálad ügyesebbek és ügyetlenebbek is vannak köztük.

2012. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat.

tény h nem piálni kéne, nagyon rossz megoldás viszont még nem találtak ki jobbat... amit írsz a nyugtatókról tényleg így van, hirtelen vágják földhöz az embert. rászokni meg nem kéne...


a megoldás egy normális oktató lenne aki segít lenyugodni és nem csak b.sztat, csak sajna nincs újabb 100 ezrem a dolgora mint ahogy a vb lefizetésére se nagyon tellik.


én sztem eddig mindig olyan miatt buktam ami még nem a nagyon durva kategória. csak hajlmaos vagyok átesni a ló túloldalára, pl. meglátom h 50-el megyek, eszembe jut h hú b.sszus vizsga van vigyázni kéne akkor megyek 40-el mert amúgyis ugye be vagyok parázva, több időm marad reagálni, hát jobb lassan, a sok paraszt előzget letol az útról, aztán bumm vége is a vizsgának csá, mert ugye veszélyesen lassan közlekedek. de volt vizsga ahol aztán full mondvacsinált okkal húztak meg.

tény h megutáltam a vezetést és legszívesebben hagynám a francba de rajtam kívülálló okokból nem lehet.

2012. máj. 22. 14:10
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy forgalmi vizsga előtt aláírsz egy papírt, hogy BÜNTETŐJOGI FELELŐSSÉGED TUDATÁBAN kijelented, hogy nem állsz semmilyen tudatmódosító szer hatása alatt. Na most ha történik valami, akármilyen pici dolog, de mondjuk rendőrt hívnak. Szondáztatnak, kiderül, hogy ittál. Akkor hazudtál a papír aláírásakor, alkoholos befolyásoltság alatt gépjárművet vezettél ÉS balesetet is okoztál. Ha akármilyen apró személyi sérülés történik, akár (felfüggesztett) börtönbüntetés is lehet a vége. A priusznak pedig a munkáltatók például nem nagyon szoktak örülni. De ha személyi sérülés nem történik, akkor is jópár évre eltiltanak a jogosítvány megszerzésének a lehetőségétől, vélhetően neked kell majd kifizetned a károkat, amiket okoztál (hiszen egy biztosító sem fog fizetni úgy, hogy a vezető alkoholt ivott, az oktató és/vagy a másik fél pedig behajtja rajtad, ebben biztos lehetsz), plusz pénzbírságra is számíthatsz.

Mindez persze csak akkor él, ha baleset történik. Ritka, de megtörténhet. Megéri ezt mind megkockáztatni? Nem hiszem...

2012. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
kössz, nem tudtam h van egy ilyen pontja annak amit alá kell írni. eddig konkrétan azt hittem azt írom alá h megjelentem a vizsgán, mivel semmiféle szöveget nem láttam csak neveket...
2012. máj. 22. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!