Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintettek milessz a Renault...

Szerintettek milessz a Renault Magnum sorsa a jövőben?

Figyelt kérdés
Olvastam már arrol,hogy az utolsó frissitése volt ez a 2008-as átalakulás. Jön egy uj tipus vagy mi? Fura lenne,ha aPremiumot meg nem vennék le,mert elvileg a Magnum a zászlóshajó

2012. máj. 23. 10:36
1 2
 1/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
50%
Remélem eltűnik a piacról, a "jutalom"-mal együtt végleg! Magam is kamionsofőr vagyok, hihetetlenül elfuserált autó mindkettő!
2012. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Ez a magnum elég gyengére sikerült! Új típus jön talán?!
2012. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyébként Man, daf, scania, merci, volvo. Ezek jók, a többi nem sokat ér!
2012. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Remélem, nem gondolkodnak a franciák egy ugyanilyen felépítésű f.osról, mint a magnum! A tapasztalatom az, hogy amit el lehet cseszni egy kamionon, azt sikerült is nekik!
2012. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a baj az uccsó Magnumokkal?

Régen minden kolléga a nyálát verte a Volvora meg a Scaniára, most már a Magnumban is Volvo motor van...

A fülke nagyobb lett, szerintem elég kényelmes és jól pakolható egy FH-hoz képest.

Nem értem miért lenne elfuserált, vagy mi lenne elcseszve rajta? Ezeket jó lenne érvekkel is alátámasztani :)


"Egyébként Man, daf, scania, merci, volvo"

Egyébként meg lehet nézni az MAN kínálatát 2001 ben, F2000..25 éves dizájn és beltartalom, az jó volt ugye? Vagy említhetnénk az első generációs TGAk sorozatos elektronikai és számítógép problémáját. TUdnék mondani egy párat, ahol ECU csere volt gari után, 1 500 000ért.

A DAFoknál az AD-Blue tartály fűtési elektronikája kuka, nálung az elsőket még gariban cserélték, garancia utáni csere 800 000HUF. 1év 3hónaposan.

Volvonkban behalt az I-Shift, az előző munkahelyen is ugyanilyen évjáratú FH van, abban is most halt le az I-Shift. Javítás közel 1 milla (4,5 éves autó..). Mi megcsináltattuk, a másik cégnél eladták a vontatót.


Szerintem a MAgnumot ugyanúgy fejleszteni fogják, mint eddig. Egyszerű oka van, beleillik a tulajdonos temékpalettájába. Ha a vételárat vesszük figyelembe FH16>FH12/13>Magnum>Premium.

Mivel a Renault Trucks a Volvo tulajdona, így a Volvo lefedi a távolsági fuvarozás piacát 4 íipussal( ha az FM12-t is ide vesszük akkor 5-tel) A high-end FH16-tól egészen az olcsó Premiumig. Maradni fog mindegyik tipus a piacaon még jó ideig.

2012. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Kezdődik a beszállással a probléma, ez az egyetlen típus, ahol feltétlenül kell mindkét kéz. A pakolás a másik, a 190cm-el is nehézkes bepakolni, nagyon magasra kell rakodni mindent. A beltérben nincs egy egyenes felület, reggeli kávéfőzésnél nincs hova lerakni. Nincsenek külső rakodóhelyek,ergo mindent belül kell elpakolni. És még folytathatnám...
2012. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
25%
Belül sem lehet olyan jól elpakolni, mint más típusokban. Persze ilyen szempontból a DAF és a MAN a legjobb.Én Uniozok, rengeteg dolgot kellene elrakodnom, ezt a Magnumban a legnehezebb.
2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Na áruljátok már el, hogy mi az a rettentő nagy probléma a magnummal? Ifa kéne nektek b+, ha a Magnum szerintetek szar.
2012. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

igazat adok az utolsó hozzászólónak.

Naés mivan ha két kéz kell a beszáláshoz? Hu de nagy probléma... Szeritnem itt a legnagyobb probléma a fizetéssel van,nem az,hogy kétkézzel kell kapaszkodni a fülkébe.

Amugy meg nekem az tetszik a magnumba,hogy nem 150centi magasan ülök még akkorsem ha "kiskerekü"magnumrol van szó. Na jo,nem a méret a lényeg,de kinek mi. viszont szerintem azt nemlehet mondani egy uj kamionra,hogy elfuserált,rossz, nemjó, stb stb

2012. máj. 23. 22:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Lessz? Ez komoly?
2012. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!