Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault twingo vélemények?

Renault twingo vélemények?

Figyelt kérdés

első autónak!:D

előre is köszi a válaszokat:D



2012. máj. 18. 20:38
 1/8 pagan ***** válasza:
100%
csúnya,de praktikus,röviden ennyi:),műszakilag meg bármelyik kisautó megteszi így ezt kár bontogatni,kivéve a matiz meg társai
2012. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de beleférek?:D 185 centis testépítő vagyok edzeni járáshoz kellene télen főleg:)

köszi a válaszod!:)

2012. máj. 18. 20:43
 3/8 pagan ***** válasza:
100%
:DD,így már necces,biztos beleférsz,az nem lehet akadály,de furcsán néznél ki benne,én is testépítek hobbi szinten:),nekem calibrám van,az testhez állóbb:D
2012. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább B Corsát ajánlanék, egy 198 centis állat bőven elfér benne.
2012. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha nem találok ilyen olcsón más kocsit,akkor nekem megteszi a 601-es trabi is,az nekem kényelmes,csak a kerékdob nagyon érdekes,hogy eltolta a pedálokat:D
2012. máj. 18. 20:46
 6/8 pagan ***** válasza:
bármelyik kisautóban el lehet férni,legfeljebb koppra tolod az ülést hátra ez ne legyen akadály,egyébként én sem vagyok nagyravágyó autók terén,jó nekem a 20 éves is
2012. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

tanuló vagyok még,ezért csak néha dolgozok,de pénzem mindig van,mert nem verem el mindenféle hülyeségre:D na majd beleülök már egy ilyen autóba,megnézem,hogy mi a helyzet:D

2012. máj. 18. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Jó autó, de nőiként kezeli mindenki.


Mai benzinárak mellett én gázosat ajánlok.


1000 köbcentinél nagyobb motorlöketű kocsit már nem éri meg benzinnel etetni.

2012. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!