Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Q7 3. 0-Diesel, mennyit...

Audi Q7 3. 0-Diesel, mennyit eszik városban? Személyes tapasztalat az autóról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, kényelmes és tekintélyt parancsoló autó. Én többnyire pályán használom 180-200kmh-val tiprom neki és olyan 13 liter környékén minimum megeszik.


Vásorban értelmesen használva 11-13 liter eszik kb, közúton viszont értelmesen használva 10literrel lehet használni. Én imádom, nagy, jól fordul, kényelmes, nem szervízigényes!Csak ajánlani tudom!

2012. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Csak egy kerregő, büdös, rákkeltő dízel. Egy 10 éves BENZINES Opel Astra többet ér nála....
2012. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
"tekintélyt parancsoló autó" én lesz*rom, engem nagyonnemérdekel egy unalmas suv.... egy jaguar, egy range, na az tekintélytparancsoló!
2012. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy boldogsággal tölt el, hogy hogyan teszel az unalmas suv-ra. Kinek ez tetszik, kinek az, de emiatt a másikat miért kell fikázni csak ezt tudná nekem egyetlen egyszer elmagyarázni valaki. Nem kérek többet, csak 1darab értelmes választ, hogy ha nekem nem az van ami a másiknak, akkor a másiké a világ utolsó romhalmaza, teljesen mindegy, hogy milyen téren. Magyar mentalitás, annyira tipikus!


Kérdező, tehát továbbra is csak ragaszkodnék az első válaszomhoz, hogy nagy, kényelmes, jól kormányozható, kevés szervizzel fenntartható.

2012. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez is azt bizonyítja, hogy az autókhoz való szakértelmed, legalább is az ilyen kaliberű autók tekintetében. egy 3.0 TDI V6 motor ami az Audi Q7-ben ugyan az található meg az Audi A6-ban is, így a fenntartása ugyanaz, kivétel a minimális fogyasztás béli különbség, ami nem is észrevehető. Felébe kerül hozzá minden, hát megnézném...

Fele annyiba kerül egy A6 mint egy Q7? Valószínűleg nem Audid van, ha véletlenül az is lenne, nem gondolom, hogy Te vetted, vagy jóval idősebb mint 5-6 éves, mert akkor tisztában lennél a piaci árakkal.

"Autó formájú" És ha történetesen a kérdezőnek van 4db gyereke, akkor hova ülteti az A6-ban? Nyilván valóan meg van rá a nyomós indoka, amiért Q7-es szeretne és nem egy A6-ot, de részemről befejeztem az értelmetlen nem a kérdésre irányuló kommentek jegyzését.


Kérdező: Szerintem gyönyörű a Q7-es, nagyon elegáns és hosszú úton nekem SOKKAL kényelmesebb volt mint az A6-om, bár abban sport ülések voltak.


1-es és 4-es válaszoló voltam, akinek már volt 2006-os A6 3.0 TDI V6-ja és 2007-es Q7 3.0 TDI V6-ja is.

2012. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

...legalább is az ilyen kaliberű autók tekintetében... a "nulla" szócska lemaradt:)

Tehát egyben a mondat:


...legalább is az ilyen kaliberű autók tekintetében nulla.

2012. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem de ostoba vagy, már ne is haragudj!:)


Van két autó, az egyik egy A6-os Audi a másik meg egy Q7-es Audi. Ebben a két autóban egy és ugyanaz a motor található, aminek nem mellesleg ugyanaz a hajtáslánca is, de e mellett nagyon sok alkatrész is nagyjából megegyezik. Ebből következik egyenesen, hogy ugyan az az alkatrész ugyanazon az áron beszerezhető, teljesen mindegy, hogy milyen típusú, de azonos motorral rendelkező autóba veszed.


Ez az állításod olyan, volt kb. mintha azt akarnád megmagyarázni, hogy egy 225/45 R17-es gumit veszel egy Renaultra akkor az olcsóbb mintha ugyanezt a gumit szeretnéd feltenni egy Audira.


A "mocskos nagy kerekekkel, amik egyébként nagyon gyorsan elkopnak": Hát itt fogalmam sincsen, hogy mire gondoltál, de 1 a felnivel nagyjából 400.000km-t gond nélkül el lehet kocsikázni, ha centírozva van és nem padkázod meg.


Ha a gumira gondoltál:


Nem tudom milyen autóval jársz(bizonyára nem ilyen kategóriájú, mert lövésed sincs semmihez), de nekem az A6-on is 18"-os felni volt és a Q7-en is, tehát a gumi gyanítom, hogy egyformán kopik, sőt nem csak gyanítom, hanem tapasztalat! És igen, fogynak rá a gumik, de elhiszed, hogy aki ilyen autót vesz meg tudja fizetni a 2-3 évente a teljesen új garnitúra gumit?



Remélem, hogy az első osztályosok számára, kellőképpen szájbarágósan sikerült elmagyaráznom a dolgokat, ha szeretnél továbblépni az autós iskolában, nyugodtan írj és kérdezz, szívesen leírom a dolgokat a legjobb tudásomnak megfelelően!

2012. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval megmagyarázod, hogy egy Q7-est nem kerül többe fenntartani, mint egy A6-ost! Köszönjük emese!
2012. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, azt próbáltam meg elmagyarázni, hogy nincs közte lényeges különbség! De látom, hogy feleslegesen bajlódtam veled...
2012. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
faternak van egy q7 se és sline 13 10 között de nem tudom hogy az sline többet eszik e vagy nem nem értek hozzá csak azt tudom hogy szinte mindig tankolunk :DD
2012. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!