Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos vagy Suzuki Swift?

Daewoo Lanos vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem első kocsinak? Esetleg Felicia?
2012. máj. 26. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Inkább Felicia! A Lanos ugyan nagyobb, kényelmesebb a Swift-nél, de az sem biztonságos. A Swift-nek pedig csak a motorja jó, azonkivül semmi.
2012. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Skoda Felicia is tetszik, de inkább kihúzom a listáról, mert nem nagyon van belőle klímás:(
2012. máj. 26. 19:12
 3/20 anonim ***** válasza:
Suziból sem!
2012. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Esetleg Renault R19
2012. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Max 4-5 kiló, mivel nem értek a szereléshez, fontos hogy megbízható legyen. A népíéletben a dévú langyosról is azt írják elpusztíhatatlan:)
2012. máj. 26. 19:47
 6/20 anonim válasza:

Lanos! Nekem az van sedan már 4 éve. Csak ajánlani tudom. Semmi komoly és költséges baja nem volt még. 1.5ös motoros az enyém és kategóriáján belül jól is megy. Pl 1.4es '98as Renault Megane-hoz képest versenyautó. Nekem átlag 7 litert fogyaszt. Ha nagyon taposom max8, pályán 6,4 volt legutóbb.

Mondjuk a swift biztos kevesebbet fogyaszt ha csak az a lényeg.

2012. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Jah, az igaz, hogy jól megy a Lanos, meg Swift-hez képest egy luxusautó kb. Csak a futóműve gyengus kissé, nem valami jó úttartó. 5 százezret rászánsz, abból még jóöreg 124-es Merci is kijön, az is elpusztithatatlan, illetve muszáj megemlitenem a Mitsubishi Galant-ot:

[link]


Ugyan ez picit több, de szerintem kitűnő ajánlat. Főleg, hogy plusz 10 ezerért még szép felniket is ad rá a kináló. Esetleg még ő: [link] Olcsón kapsz egy nagyon szép és korát meghazuttoló szép autót.

2012. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

4-5 kilóért klímásat? Max valami ócskát kapsz...

Keress a Felicia helyett Fabiat, az szebb.

2012. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A Rover nem annyira megbízható, drága az alkatrész is, nem kell nagy autó, sőt, nem is vennék nagyot. A Daweoo azért jött képbe, mert a Swift papírból van, és nem bízom benne ezért. Egy Lanos masszívabb szerintem.
2012. máj. 26. 22:28
 10/20 anonim ***** válasza:
Felicsita szerintem ...olyan koreai izét ne vegyél ...akkor már inkább Tavria.
2012. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!