Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos vagy Suzuki Swift?

Daewoo Lanos vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem első kocsinak? Esetleg Felicia?
2012. máj. 26. 18:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj a koreaival? Nekem az nagyon beszédes hogy a totalcar népíéletben alig van rossz vélemény róla, max a fogyi kicsit sok (nem 6 hanem 7 körül eszik).
2012. máj. 26. 22:47
 12/20 anonim ***** válasza:
Nagy tévedésben vagy, ezek a korai Daewoo-k kb a Swift szintjén vannak biztonság szempontjából....
2012. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Jolvan akkor szopjál azzal a koreaival.
2012. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Oké, Rover nem jön be, a Galantal, vagy a 124-es Mercivel mi a baj? Mindenáron valami kicsi vackot akarsz? Ezek az autók, Swift, Lanos, nem csak balesetkor előnytelenek, de a futóművük eléggé rossz, ültem mindkettőben. De ha mindenáron kisautó kell, akkor mondjuk egy kis Honda Civic-hez, vagy egy Toyota Corollához mit szólsz? Azok már azért eléggé elvannak látva megbizhatósággal minden tekintetben.
2012. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a legjobb, C Corsa?
2012. máj. 26. 23:53
 16/20 anonim ***** válasza:
tegnap 22:56-os, ki mondta, hogy a Lanos biztonságosabb? Egyértelmű, hogy nem az. Amúgy a C Corsa, hááát, fogjuk rá, látom mindenképpen ilyen kis nyúlfarknyi autót akarsz. Hát akkor inkább Corsa, Swift-nél sokkal jobb és az is nagyon megbizható. De minimum 1.4-es motorral vedd, az 1.2-es csak szenved, de nem megy.
2012. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Úgy érzem első autónak felesleges nagyot venni, illetve miután ketten vagyunk, és lenne városi közlekedés is, nem akarok nagyobb teljesítmény után fizetni, meg minek egy 13-14 mázsás kasztni ha elég egy kisebb egy kisebb motorral. Én C Corsát vezettem 1,2-es motorral, az újabb (nem 75 hanem 80 lovas), rögtön a friss jogsival, érzetre nem igazán ment, de óra szerint nem volt rossz (konkrétan azon kaptam magam rögtön hogy 100-al megyek és az előzésben lévő dobozos autó ott maradt bal oldalt és egyátalán nem közeledik, pedig tényleg nem versenyeztem).

Szóval marad a nézelődés, tetszik a Corsa, illetve a Fabia is (az 1,2 Hiába Taposod Paraszt verzió is).

2012. máj. 27. 07:32
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát pedid első autónak, kevés tapasztalattal pontosan, hogy nagy autót érdemes venni, mert azért számits arra, hogy bármikor balesetezel. És ezek a nyúlfarknyi autót nem fognak megvédeni.
2012. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szegénykém, neked a klíma a legnagyobb bajod? Vegyél inkább egy 50-es robogót! Abba legalább nem kell klíma és keveset is fogyaszt! XD Még véletlenül sem ajánlom a Suzukit! Nem szeretném, ha a lelkemen száradna, hogy egy ilyen csodás járművet a "versenyezgetésed" közbe vágnál TC-re... :(
2012. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nekem Lanosom van kb. egy éve. Azért választottam ezt a típust, mert egy megbízható, olcsón fenntartható autó kellett. 1.4 2002-es. Az alkatrész árak kedvezőek. A motor meg Opel(GM) licensz, így van minden hozzá. Állítólag a futóműhöz kicsit nehézkesebb alkatrészt szerezni. A fogyasztás meg egy kicsit sok: csak városban 10L/100km. Pörgetni kell. Ez van.

1998-ban dobták piacra és az akkori kiadású, hasonló osztályú gépek között biztonság szempontjából nem kell szégyenkeznie. 2.5 csillag, pont mint az akkori Honda Civic. ( Akkoriban szigorították az EuroNCAP értékeit. egy-pár típust le is húztak. )

Ha nem a szomszédnak akarsz villogni, nem csajozós ill. versenyautó kell, szerintem nem rossz választás.

2012. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!