Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba? Van egy...

Mi lehet a hiba? Van egy Peugeot 206-osom egy helyben ha tekerem a kormányt jobbra ill balra akkor kopogó ropogó hang jelentkezik. Nemtudom mi lehet! Féltengely kizárva mivel nem haladás közben, kanyarodáskor keletkezik a kereplő hang!

Figyelt kérdés

Stabrúd cserélve, lengőkar tuti jó, gátlók jók!

A kocsi kormányzása kivalló és az úttartása is hibátlan!



2012. máj. 26. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a gumi ropog az úton? Füvön is csinálja? Tudom hülyeségnek hangzik de van ilyen.
2012. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a gömb csuklo el kopot mert sokat kapartatál velle
2012. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A gömbcsukló (hivatalosan féltengelycsukló ugye) menet közben is ugyanúgy kopogna.


Most elfilóztam rajta, kb honnan jön a hang?

2012. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A lényeg csak egy helyben lehet hallani,lehet menet közben is csinálja de nem akkor van az igazi gáz akkor nem hallom,inkább olyan mintha terhelésre csinálná igazán,amikor nem fut a kerék!A hang hát a kormánymű felől jön!Mikor tekerem a Kormányt bizonyos fokoknál roppan vagy kopog kinek hogy tetszik!Nekem sehogy:)
2012. máj. 26. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Fogasléc vagy kormányösszekötő lesz akkor, az ad ki ilyen hangot. Holtjáték meg egyenesfutás rendbenvan?
2012. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen!!!!!
2012. máj. 26. 22:37
 7/13 lodarazs ***** válasza:
toronycsapágy
2012. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Toronycsapágy lesz,nekem most cserélték ki minap,ugyanez volt a tünet!
2012. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja nékem is azt mondta a Pasas vagy Inas hogy valami csapagy tudod... de gyorsan kicserlik neked valami ugyes erkolcsos Szerreleo...
2012. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaja, vagy toronycsapágy, az este kimaradt.
2012. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!