Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Accent vagy Suzuki...

Hyundai Accent vagy Suzuki Swift? Melyiknek mi az előnye hátránya? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. máj. 27. 10:40
1 2
 11/16 pagan ***** válasza:
én idővel megtanultam szerelni így anyagárból megvagyok,bár most elmondhatom hogy nincs műszaki problem,ha ilyen szempontok alapján válogatsz akkor jó a suzuki,de szerintem gondold át,a vitapartneremnek pedig azt mondanám ne vedd ezt magadra,te így látod,én úgy látom,nincs ezzel semmi gond:)
2012. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy a suzukit válaszd.Minden van hozzá olcsón.Ritkán kell szerelni,jól megy és keveset fogyaszt.

A koreai csoda többet fogyaszt és az alkatrészek is drágábbak hozzá.

Presztizse sajnos egyiknek sincs .

2012. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Látom, hogy az számít, hogy elvigyen A-ból B-be, sok csomaggal, olcsón. Szerintem a Suzukit vedd, senki nem panaszkodik rá, olcsó hozzá az alkatrész, és ritkán kell. Biztos nem jársz vele rosszul. Hyundai semmivel nem tud többet, de ritkább, nehezebb hozzá szerelőt/alkatrészt találni, ne nehezítsd meg az életed! Akik a Suzukit, meg egyéb kisrezsis autókat fikázzák, nem tudják felfogni, hogy az autó az emberek egy nagy részének transzportációs eszköz, semmi több. Nem kell rájuk hallgatni, nem ők fizetik a költségeidet.
2012. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Suzukinak is ugyan az a felszereltsége, mint a Hyundainak, ráadásul 300Ezer Ft-tal még kevesebbe is kerül! Bár a Suzi 4 évvel idősebb, viszont (elvileg) kevesebbet futott. Ezek után szerinted melyiket érdemesebb megvenni??? Persze, ez csak akkor igaz, ha tényleg eközül a két autó közül akarsz választani és nem csak mintának tetted ki. Bár én akkor is a Suzukit választanám. :)
2012. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a két autó csak mintának volt kitéve és igen azért kell hogy A-ból B-be elvigyen és legyen azért csomagtartója. Nem azért hogy felvágjak vele.
2012. máj. 28. 09:48
 16/16 anonim válasza:

Accent tulajdonosként azt tudom mondani,hogy olyan érzésem van,mintha a swift és a honda civic keveréke lenne.

Az Accentet választanám,több anyag van benne.

2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!