Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Rcz vélemény, tapaszta...

Peugeot Rcz vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vélemény ,esetleg tapasztalatok , motorok kozul melyiket érné meg leginkább megvenni? stb.
2012. máj. 28. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hát van hozzá vagy 2 motor :) azt a kis 1.6 ot kihúzni 200 LE re nem tudom kinek valami kertvárosi p*csának de nem férfinak, múltkor olvastam rólla a szervizben a karosszéria egy az egyben 350z de a teljesítmény franciásan gyengeee..
2012. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, neked milyen autód van, hogy gyengének nevezed? Szerintem 200 lóerő abszolút jó. Nézz meg pár Hondát, csomó sportkocsi, hasonló, vagy még kevesebb lóerővel. Az 1.6-os motor viszont tényleg érdekes, 2000-res jobb lenne bele és akkor úgy a 200 lóerő. De igy se rossz. A japánok szoktak ennyi lóerőt kihúzni egy relative kicsi motorból, szerintem ez annyira nem rossz teljesitmény a franciáktól. Egyébként ez az autó szerintem meseszép, láttam élőben és ahhozképest, hogy Mercedes coupe-m van, nagyon megnéztem azt a csinos kis Peugeot-t.
2012. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak peugeotom van, de az rcz ha úgy néz ki mint egy 350z akkor legyen már benne kraft is :) ne csak 200Hp már az német szokás hogy akár 5-10 LE is feljebb licitáljanak a másikon, de ha már a kinézetet és a nevet is sikerült lelopni a nissanról akkor mutassanak is valamit, az új citroenek meg valahogy az audira hasonlítanak :D
2012. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1.6 THP BMW-motor, felejtős. A 2.0 HDi viszont annak ellenére hogy dízel, nagyon jó kis túraautót eredményez ezzel a kasztnival. Benzinből valamelyik V6-os egységet kellne belerakni, a 2.7 vagy 3 litereset, de sajnos nem rakják...
2012. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!