Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugy erzem, meg tudok tanulni...

Ugy erzem, meg tudok tanulni biztonsagosan vezetni, de levizsgazni nem, mas is van igy?

Figyelt kérdés

3. forgalminak indulok neki B kategoriabol. Ugy erzem, hogy nem vagyok kepes levizsgazni. Van annyi realitasom magammal szemben, hogy tudjam, mire vagyok kepes, es mire nem. Tudom, hogy tuok vezetni biztonsagosan, a kreszt betartva, de vizsgazni azt nem tudok. Ha atmegyek, az mak lesz.

Mas is jart mar hasonlo cipoben? Nem arrol van szo, hogy nem erzem magam az utra valonak (egyebkent eszem agaban nem lenne meg egyedul vezetni egy darabig), csak a vizsgazas soha nem volt erossegem. Valahogy el kene jutnom egy olyan lelki allapotba vizsga alatt, hogy le..rom az egeszet.:D


2012. máj. 31. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Xanax
2012. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az eleg durva gyogyszer es venykoteles is.:D
2012. máj. 31. 08:14
 3/6 A kérdező kommentje:

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

A gépek üzemeltetésével vagy gépjármű vezetésével kapcsolatos tevékenységek során óvatosság szükséges, amíg megállapításra nem kerül, hogy a gyógyszer nem befolyásolja hátrányosan ezen tevékenységek végzését.

En vezetes kozben azert nem szednem.

2012. máj. 31. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

ne erőltesd pancser vagy,sok ilyen vezet már igy is.

sporolj pénzt bkv -z

2012. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A tökéletes megoldás : LESZ@ROM TABLETTA . Benzinkutaknál lehet venni és nem gyógyszer .
2012. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem homeos bogyokat es azota 2 orat vezettem. Sokkal jobban ment minden:D Remelem vizsga alatt is hasznal majd. Nem akarom elsietni, meg veszek par orat elotte.

Leszarom tablettat mar ettem, csak internetrol lehet beszerezni, ugye?

2012. jún. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!