Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet kapni ilyen csavart...

Lehet kapni ilyen csavart külön karburátorhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 31. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy kapni lehet-e azt nem tudom. De ha nem akkor egy esztergályos max 1500ft-ért(mondjuk errefelé egy ilyesmiért kb 200 ft-ot ha elkérnek)megcsinálja.Mivelhogy eléggé egyszerű cucc.

Nagyjából 1 befogásból meg lehet csinálni, kifúrja,küsején a menetes részt méretre esztergálja aztán vág rá egy menetet.

Ha jól látom ráadásul metrikus menet. Szóval még egyszerűbb a dolog.

2012. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képes voltál letépni az ülepítőcsavart az úszóház aljáról?

Mi ez, Tecumseh motoros fűnyíró?


[link]

2012. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen képes volt elszakadni a csavar. Amúgy ennek ha jól gondolom, bár nem látom, de az oldalán is kell, hogy legyen lyuk, vagy nem?

Felénk kapni nem lehet...

2012. jún. 1. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az oldalán is van lyuk az se nagy valami. Egy valamire való esztergályos kifúrja ha magadnak nem tudod.
2012. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Addig ok. Csak ugye lehet nem ártana tudni, hogy mekkora, mert látni nem lehet rajta.
2012. jún. 1. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A rés szerepe annyi, hogy leengedésnél ne kelljen teljesen kitekerni a csavart, csak 1-2 fordulatot kelljen lazítani rajta! A benzint leengedni max. ősszel szokták, de a többség még akkor se! Én pl. simán kijáratom belőle és úgy teszem el a gépet!
2012. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy ott megy a benzin, mert a csavar felett van egy fuvóka.
2012. jún. 2. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!