Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok...

Ti melyik autót választanátok a kettő közül, és miért?

Figyelt kérdés

Skoda Fabia RS

[link]


Fiat Grande Punto

[link]



2012. máj. 31. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Skoda, mert VW konszern.
2012. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia RS-t. 1 több műszaki 2 mostmár német 3 szebb 4 erösebb
2012. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ugye vágod hogy mennyi a pd elem ára?
2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát inkább Fiat :) Nekem 100x jobban tetszik. És bőven elég volna a teljesítménye.
2012. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Fiat Granade Puntot vezettem már, igaz benzinest és szerintem egy tök korrekt autó, a Fabia sem rossz, de azt rizikósabb megvenni, ki tudja milyen minőségű tuningot raktak bele, meg hogy mennyire van széthajtva...
2012. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
A Skoda mert márr a Volkswagen-hez tartozik igy minőséges és az 1,9 TDI motor az erejéhez képest nem fogyaszt sokat és emelet elég megbizható
2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Külsőre nekem is jobban tetszik a punto meg újabb is biztosan kevesebb kilométerrel. Persze a fabia sem csúnya, valamint erősebb és talán megbízhatóbb, csak a kérdés ugye hogy milyen állapotú és mennyire van széthajtva szegény... na majd kiderül :S
2012. máj. 31. 20:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Kevesebb km-rel? Nézd meg a kuplungon a gumit, és hogy milyen fényes a kormány. Szerintem ebben minimum a duplája van, hacsak nem az anyagminőséggel van a gond. Az én autóm 15 éves 270ezer km-rel, és a pedál nem ennyire kopott, a kormány hasonló állapotú.
2012. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
sokan írják hogy a skoda már német, igen már az, de amikor ez készült akkor még nem volt az...
2012. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Alapból a Skodát mondanám, de azért egy RS-el vigyázni kell! Nyilván nem arra vették, hogy kímélgessék. Nagy felni, drága gumik, drága futómű, stb.
2012. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!