Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok...

Ti melyik autót választanátok a kettő közül, és miért?

Figyelt kérdés

Skoda Fabia RS

[link]


Fiat Grande Punto

[link]



2012. máj. 31. 19:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9-es. Szerintem a Fabia már teljesen VW Polo alapokon nyugszik, azzal azonos a technika benne. Talán az Octavia volt az első, az Golf (IV?) alapokra épült.
2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
NEm akarlak elkeseríteni, de a helyedben én nem vennék soha ilyen árú autót, főleg nem dízelt, a fenntartása sem egyszerű, a dízel ára az egekben, vegyél inkább egy fele árú kocsit az se baj ha régebbi, csak benzines legyen, és rakasd bele a gázt. Jobban megéri mint ez a kettő.
2012. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
En a Puntot választanám, 1_es Puntom van, sokkal nagyobb a hely ezekben a kis Puntokban elöl, mint egy Fabiaban, abban a kesztyűtartó túl alacsonyan van, a térdem már nem fér el, csak ha hátratolom az ülést, de akkor még hátul alig van hely. A Feliciánál ilyen gond nem volt, az jó tágas. Megbízhatóság még relatív, ki lehet fogni rosszat minden tipusból, de jót is. Skoda sem hagyott még ott még a Punto sem. (Felicia 1,6 glx skoda konszern hiba: amikor az aksi gyenge volt már, a motor nem bírta tartani az alapjáratot, Puntobàn még alapjáraton lehet aksit is cserélni akár.)
2012. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
A FIAT egy nagy kalap f*s haveromnak is ilyen volt igaz neki 1.4 8v motorral de ő is mondta hogy nagyon rossz autó el is adta azóta egy Volkswagen Passat B5-e van 1.9 TDI motorral és nagyon meg van vele elégedve ha adhatok egy tanácsot a helyedben én egy Volkswagen Golf 4-et vennék 1.9-es TDI motorral nem bánnád meg soha ha azt vennéd.
2012. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A FIAT-ot választanám, de benzinesben. Dízel akkor sem kéne, ha ingyen adnák...
2012. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy miről maradsz le kedves utolsó!
2012. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Kerregésről, bűzről, tüdőrákról...
2012. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dízel nekem se kéne. Egyrészt drága, másrészt egészségtelen, harmadrészt hangos, de ez utóbbi nem lényeges. A lényeg hogy baromi drága, van egy 1.7es Opel Astrám, hát hogy is mondjam, rohadt drága már azt is fenntartani, pedig nem eszik sokat. De akkor is, amint tudom lecserélem benzin gázosra, mivel egyszerűbb a fenntartása, olcsóbb, SOKKAL. Azokon nagyon tudok röhögni akik attól félnek felrobban a tartály, pedig elhiheti mindenki hogy a gáz még a benzinnél is tisztább és környezetbarátabb.
2012. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az álláspontok szokás szerint megoszlanak :) Közben sokat olvasgattam a témában, a dízelekről lehet tényleg leteszek, valamint egy harmadik típusra terelődött a figyelmem:

[link]


Nekem elég jó választásnak tűnik, de ellenvéleményt is szívesen meghallgatok. A gázzal kapcsolatban meg persze gondolkodom majd, illetve infót gyűjtök.

2012. jún. 2. 22:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Gnóm autók közül válogatsz? Te tudod, mondanék azért még valamit, az ilyenek tele vannak elektronikázva, tele van hibalehetőségekkel, visznt ezzel aligha kell dolgoznod. A gázt pedig csak javasolni tudom.
2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!