Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok írni valamit az első...

Tudnátok írni valamit az első szériás Swiftről, az 1989 előttiről?

Figyelt kérdés
Köszi előre is.

2012. jún. 7. 19:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nos hasonló hozzászólásokra vágytam, mikor feltettem a kérdést, nagyon szépen köszönöm, ha esetleg van még valakinek tapasztalata az autóval kapcsolatban azt is nagyon szívesen várom.

További szép estét! :)

2012. jún. 9. 00:38
 12/12 Rotburg válasza:
Na nekem egy GTi-s verzióm van idestova 6 éve. Hát talán azokkal kezdem amit cserélni kellett benne. Vízpumpa, szelep fedél tömítés gyertyakábel rotor elosztófedél. :D Azt hiszem egy ilyen korú autónál nem is sok. A dologhoz hozzátartozik az, hogy 1 éve már csak hétvégi autónak használom de ami mindent elmond, hogy kb fél évig nem használtam (télen) feltöltöttem az aksit felfújtam a gumit és pöcröff beindult. Annyi gond akadt, hogy a kézifék behúzva maradt az ősszel és egy kicsit beállt a fékem de ez legyen a legkevesebb. Vezetési élmény... hát nehéz erről bármit is mondani. 2 típusú ember ült abban a kocsiba akinek halál félelme volt benne és aki "elélveztet" a gyönyörtől. :D Na és mitől alakul ki ez az élmény? Egyrészt attól, hogy gyakorlatilag egy guruló koporsó. Egyszer fogsz vele koccanni nagyobb sebességnél aztán annyi volt a mókának szóval csak óvatosan. Más rész van egy jól fogyasztó 1,3-as 101 LE-s motor benne ami 2000-es fordulat felett úgy megy mint az álom persze egy csodálatos hangorkánt is biztosít hozzá. Ja annyi gond van vele, hogy mérsékelten elkezdett mindkét ajtó rozsdállni (nem vészes) és ami a japán autóknál szokványos, hogy a kerék ívek rozsdállnak na az nem rozsdásodik.
2013. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!