Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyen?

Első autónak milyen?

Figyelt kérdés
Szívem szerint egy BMW E34-est vennék!! De mindenképp bömös legyen...
2012. jún. 2. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha megvan rá a pénzed, akkor vegyél!:) Mindenki jönni fog az okossággal, hogy hátsókerekes, meg télen hóban, meg elektronika hiánya, meg öreg, meg szervíz, de ha neked ez tetszik és a pénzed meg van rá, akkor vedd meg! Ha tudsz vezetni, ezt is tudod, ha nem tudsz akkor egy kis tipikus tanulóautót is rommá zúzol:D


Hajrá ne kérdezgesd a sok idiótát, hogy Te magadnak milyet vegyél, mert senki se tudja jobban eldönteni, mint Te magad!


Üdv, NICO

2012. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 2. 18:32
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne azt nézdd, hogy hanyadik autónak veszed, hanem azt, hogy mire kell. Fát szállítani biztos nem jó a bömös, de bevásárlóautónak sem ideális. Horgászós autónak sem venném. Ellenben ha jövendőbeli maffia tag vagy, c-típusú állampolgárnak érzed magad, netán a diszkózáshoz kell egy menő kocsi akkor az E34 a te járgányod. Persze azt ne felejtsd el, hogy fenn is kell tartani, azt meg szívből és szeretetből nem fogod tudni (pláne mikor majd rugdosod a rozsdás sárvédőíveket mert nem indul a kocsi) - a javítás, szervizelés, tankolás, járadékfizetés csak pénzből lehetséges.
2012. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Na én már jövök is azzal hogy hátsókerekes. :D Télen legjobb. Ajánlom ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=QejO-IfJchM

Jó csapatást!

Ha megvan a pénzed a fenntartására (biztosítás, alkatrész, műszaki stb...) akkor miért is ne.

2012. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok római csak szimplán imádom a bmw-ket. a discozásba meg mondjuk azért van vmi!! :D
2012. jún. 2. 18:55
 6/24 A kérdező kommentje:
fasza a vidi :))
2012. jún. 2. 18:56
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha normálisan tudsz menni, szóval nem egy idióta f@sz vagy aki csak a gázt nyomja ha nem felelősség tudóan mész akkor csak ajánlani tudom. Egyik ismerősömnek 2 db. is volt egyszerre, Gyönyörű fekete metál színben, 25 motorral, átlagba 12 literrel járt el de azért oda is lépet neki, ha vigyázott, elgurult 10 literből is városban!
2012. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem vedd meg, én is kezdő autónak egy audi 80 b4 2000 motorral kezdtem meg az is van még és szeretem :) de ahogy írták bmw-nek nagy a szerviz igénye
2012. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
de van egy bömösöm :D ennél nincs nagyobb élmény :))
2012. jún. 2. 19:25
 10/24 anonim ***** válasza:
Én E46-ot akarok első autónak.
2012. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!