Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis Polskiról vélemények?

Kis Polskiról vélemények?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és szeretnék egy saját olcsó, és ha nem is szuper megbízható, de legalább félig meddig megbízható autót. Az olcsó kategóriában ilyeneken gondolkoztam, mint a Polski, Lada, Wartburg, Golf II. A büdzsé körülbelül 150 ezer, a vételárra. Ha van még valami ami szóba jöhet, azt leírnátok? Nincsenek igényeim nagyon, vigyen a-ból b-be. Budapesten használnám.

Amúgy én a Polski mellet tenném a voksomat, mert vicces egy ilyen kicsi kocsi, és még sosem vezettem hátsó kerekes kocsit (bár tudom, hogy a Lada is hátul kapar). Vélemények, tapasztalatok, megbízhatóság, fogyasztás. Ezekről mondanátok valamit?



2012. jún. 8. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Lada, vagy Golf. Kispolski ahogy én tudom hajlamos megfőni, nem véletlenül van szinte mindegyiknek megoldva, hogy menet közben is nyitva van a "motorháztető":) Lada talán kényelmesebb, és szerintem megbízhatóbb is.
2012. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából inkább ősztől tavaszig használnám, amikor nem lehet motorozni. Mert amúgy azzal közlekedek.
2012. jún. 8. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én Ladám egy légszűrő csere és hengerfej felújítás után 7.5 - 8 litert eszik, teljesen megbízható csak tankolni kell, egész nagy csomagtér, erős motor, tonnaszám alkatrész, kényesmes is, talpas cserével a kormány sem nehéz, ez eddig olyan 5-6000 ft felújításra... és az átlag lada tiptop lesz. Ajánlani tudom, a benne rejlő lehetőségekről nem is beszélve (zsiguli.hu sokat ír a motor hatásfokának növeléséről amivel a mai autók között is versenyképes lesz)
2012. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
énis a ladát venném, az legalább tágas, meg mégis csak autószerűbb jármű mint a polski,a mi ha szar, szintugy beveszi a 8 litert ha nem figyelsz oda..., a lada is olcsó, egyébként a kettes golfot mondanám, de hogy 150 ezerért találsz-e megfelelőt nem tudom...
2012. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Napkiraly ***** válasza:
nincs pénzed,a benzin drága,vegyél daewoo ticot 100ezerért, nem túl régi,nyugati és megbízható
2012. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Napkiraly ***** válasza:
volt kispolszkim,100 kilométerenként volt valami baja (50ezer km volt benne)
2012. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nincs pénzem. Csak nem akarok sokat költeni valamire, ami ugyan úgy elvisz a-ból b-be. Nem vagyok autó mániákus, de annál inkább motor fanatikus. Utálom a bkv-zást (meg naponta legalább 3 órát kellene), télen meg nem tudok suliba motorral járni.

Egyébként a 2-es Golfra megéri, egy hónapot várni még? Tehát van annyival jobb autó? Mennyi belőle, egy normálisabb állapotú? Mert néztem a hirdetéseket, elég széles a skála. Van 80 ezertől, több százig is.

2012. jún. 8. 21:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok válogatós kocsikból, de azért a daewook nagyon nem tetszenek, és sok rosszat is hallottam róluk.
2012. jún. 8. 21:54
 9/14 fiatbravasx válasza:
Ha van zséd, akkor inkább vegyél kicsivel többé egy 1 literes Suzuki Swiftet. Megbízható, dinamikus kis fogyasztású motor, nem eszi a rozsda, és ócsó pénzből javítható. És ha már nem lesz rá szükséged talán nem is veszítesz rajta.
2012. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Napkiraly ***** válasza:
nekem volt olyan daewoom, mostanában már hiányzik a 4 literes fogyasztása, megbízhatósága,stb.
2012. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!