Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen problémája lehet az...

Milyen problémája lehet az autómnak szerintetek? (Skoda Octavia 1.4 benzin/gáz

Figyelt kérdés
probléma a következő Skoda Octavia 1.4 benzin/gáz 2004es évjárat. Egész nap mentem vele semmi gondja nem volt leállítottam indítani akartam és utána már nem indult el csak felpörgött 500rpm ig a motorja és lefullad folyamatossan ha gázt adtam neki ha kuplungot nyomtam és mindegy hogy benzinen vagy gázon volt. otthagytam most reggel próbáltam és már el se indult csak tekert de nem indult már el... trafók és a gyertyák most lettek cserélve... Ilyenkor mi a teendő ?? Milyen gondja lehet szerintetek?

2012. jún. 9. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Folytószelepet próbáld meg kitakarítani.
2012. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a fojtószelepet mondanám, de nem hiszem, hogy ez lenne a baja.

Nekem, amikor fojtó szelep problémám volt, akkor olyat csinált, hogy menet közben leállt, ha beindult akkor a fordulatszám 500-1500rpm között ingadozott, de semmi képen nem 5000-ig.

Talán egy jeladó lehet a probléma. Én konkrétan kétféle jeladót cseréltem, mire megszűnt az állandó (leállás, rángatás, fordulatszám ingadozás). (VW)

2012. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!