Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rosszul ragasztottam fel a...

Rosszul ragasztottam fel a műszaki vizsgát igazoló matricát . Nem figyeltem, hogy a nyíl a helyes hónap irányába áljon . Megbüntethet ezért a rendőr?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, azt kell mondani, hogy a vizsgaállomáson ragasztották fel.
2012. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem büntethet meg,mert a matrica nem igazolás ,az igazi az ami a forgalmiban van beírva,ha azt megmutatod akkor semmi gond.A matrica csak arra jó ,hogy kívülről is lássa a rendőr ha le van járva a vizsga.
2012. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van ez így van..

Egy haverom olyan bamba volt hogy elhagyta a matricát :D

Igaz minden rendőr megállította de a forgalmiban benne volt a pecsét. Mindig elengedték sok jó tanáccsal. XD de még így se büntették meg.

Gyakorlatilag nekem a hivatalba is fordítva ragasztották fel. Sose foglalkozott vele senki. A rendőr amúgy már színről meg tudja mondani hogy melyik évbe műszakiztatták. Azért változik minden évbe a színe is.

2012. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 smitwesson ***** válasza:
Nem is értem,hogy került a kezedbe a matrica. Az elvileg nem is adható ki, illetve nem hadználhatja fel seni a müszakíztatón kívűl. De hamár igy sikerült akkor persze modhatod, hogy te ehhez nem értesz, az úgy van felragasztva ahogyan van, természetesen semmi közöd hozzá, hiszen ott sem voltál amikor műszakizott az autód, merthogy az műszaki állomáson történt, ahova téged nem engedtek be. És igen a szine és a nyíl iránya határozza meg, hogy mikor jár le a műszakid. ezt a vizsgabiztosok nem szokták elbaszni, hiszen ennek sorozatszáma van és ők sem szeretnek fizetni fölöslegesen
2012. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a válaszokat . Kicsit megnyugodtam . Egyébként betelt a forgalmim és ezét én kaptam meg a matricát amikor mentem az okmányirodába újat igényelni .
2012. jún. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!