Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz ts 150 miért, nem ad...

Mz ts 150 miért, nem ad szikrát, milyen problémák lehetnek?

Figyelt kérdés
Már sok mindent megnéztünk, nem tudom mi lehet a probléma: Megnéztük már a kondit, gyertyát, gyertyavezetéket, gyertyapipát, trafo, feszültségszabályzót is kicseréltük , a vezetékelést átnéztük, minden jól van bekötve. Már több ötletünk nincs, hogy miket lehet megnézni. Még egy valami, azóta nincs szikra mióta kicseréltük a feszszabályzót, de azóta a 3 dik van már benne, és arra is figyeltünk h jól kötjük e be. Előre is köszi a válaszokat.

2012. jún. 13. 21:46
 1/8 anonim válasza:
nekem a gyertyával volt a gáz, először nem vettük észre, de kipróbáltuk másik mociban, és rájöttünk, hogy az a bibi. puxa
2012. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megszakító?

Méregesd meg a vezetékeket, amik a gyújtáshoz mennek, hátha szakadás, vagy elégett, vagy zárlatos.

2012. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kondenzátort érdemes 2x cserélni.

(ha elsőre nem megy tőle a motor.)

10 új kondiból kb 2 szokott hibás lenni.

2012. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kondit, is meg minden egyebet ellenőriztünk egy másik ugyan ilyen mz-be ott működnek az alkatrészek, akkor már tényleg csak a vezetékek lehetnek vagy a megszakító. A megszakítót hogyan ellenőrizzem ?
2012. jún. 13. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

helló!

Lehet szerintem a szénkefékkel lehet a gond.

Eredeti fesszszab még megvan?Lehet azzal kéne kipróbálni.

Nézzétek meg hogy a kábel a konditól a gyertyapipáig rendben van e meg hogy jól van e bekötve mert ez is gyakori hiba szokott lenni hogy a kábel egyx picit kimozok és nincs isteni szikra. vagy a gyertyapipa nem jó.

De akára kötözgetéssel is lehet problem vagy nézzétek meg a biztosítékot mert ha az kimegy akkor nincs szikra.

Minden jót!

(Nekem is ts-em van) :)

2012. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Helo, köszi amúgy az eredeti fesz. szabályzoval is megnéztük ma, biztosítékok jók voltak de még azokat is kicseréltük hátha de így sem adott szikrát. Gyergyavezetéket is cseréltünk, sőt egy ugyanolyan működö ts ről leszedtük az egész trafot, gyertyapipástol vezetékestől de ugysem adott.
2012. jún. 13. 23:41
 7/8 A kérdező kommentje:
A megszakítót meg a szénkeféket hogyan tudom ellenőrizni, hogy jók e ?
2012. jún. 13. 23:43
 8/8 A kérdező kommentje:
A kábelezéssel nem lehet gond, mert eddig adott szikrát csak miután kicseréltük a régi feszszabályzót (nem volt töltés, azért cseréltük ki) azóta nem ad szikrát sem az uj sem a régi feszszabályzoval.
2012. jún. 13. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!