Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bp- en fizetős parkolónál...

Bp- en fizetős parkolónál miután kiszálltam a kocsiból mennyi időm van jegyet vásárolni?

Figyelt kérdés
Ill. ha megbüntettek, mennyi ideig vehetek még jegyet, h a fentiekre hivatkozva töröljék a büntetést?
2010. máj. 28. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem ilyen nincs...


Ha ennyire gyökér volt az őr,

akkor máskor szedd le a rendszámot

amíg jegyet venni mész!!


Azalatt a 10 perc alatt nem fogják tudni elszállíttatni amíg megjárod az automatát!


Ha meg utánna szállíttatják el amikor már ott a jegy az ablakban meg a rendszámot is visszaraktad akkor meg simán perelhetsz!!

2010. máj. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
10 perc tudtommal. szóval ha lefényképezi a kocsidat 16:15kor, neked legkésőbb 16:24-kor megváltott jeggyel kell rendelkezned, ha meg akarod úszni.
2010. máj. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5 perc. Ez biztos.
2010. máj. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bizony 5 perc
2010. máj. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öt perc. Nekem a nyolcat már nem fogadták el, az ügyfélszolgálaton mondták az ötöt.
2010. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 percen belül meg kell venned a parkolójegyet
2010. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez oké ,de ha te elmész a másik utcába jegyet venni,és közbe lefotoz ,akkor ha 5 percen belül van a jegy,akkor nap végén törölnek a rendszerből?Jah igeeeeeen.....

Tudjátok miért????

Válasz.:Múltkor állt egy BMW X5 az utcán ,jött a parkolóőr,megbüntette a kocsit,jött egy kapubol a tulajdonos kiabálva,az őr mondta,hogy nem lehet visszavonni,de vegyen jegyet,és azt is lefotozta és ennyi.

Akkor nem értettem minek vesz jegyet ha ugy is elmegy,de most már tudom

2010. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez teljesen normális dolog, amit irtál.


Ismerősömet úgy is büntették meg, hogy VOLT érvényes parkolójegye, de valamiért mégis kikerült a kispiros. Később felmutatta az érvényes parkolójegyet az ügyfélszolgálaton és törölték az esetetet, megúszta.

2010. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. máj. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!