Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris női autó?

Toyota Yaris női autó?

Figyelt kérdés
és még mik azok?
2012. jún. 14. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
női autónak túlzás nevezni inkább ilyen kis városi szaladgálós autók. de hasonlóak szerintem :opel corsa,nissan micra, peugeot 208, citroen c2.
2012. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon is nőies. Aztán még a kis Nissan (a pontos neve nem ugrik be, de nagyon aranyos). A Chevrolet Aveot is el tudnám képzelni.
2012. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy női autó? Magyarázza már meg nekem valaki reális fogalmakkal leírva. Mitől "női" egy autó? Nagyobb a fényszórója, hogy jobban lehessen látni vele vagy központibb helyen van a visszapillantó hogy lehessen benne sminkelni?!

Nincs ilyen, hogy női autó. Olyan van, hogy a gyártók a nők számára marketingelik a járművüket, de a tervezőasztalon nem születnek külön hím és nöstény autók. Ilyen alapon minden kisautót mondhatnánk női autónak. Honnan eredhet ez a közhely? Gondolom egy ideális világot mindenki úgy képzel el, hogy a férfiaknak brutál-erős és nagy autója van (Ford Mustang, BMW M3), a nők meg aranyos pici praktikus autókkal járnak (Mini Cooper, Renault Clio).

2012. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pontosabban nem maga az autó nőnemű, hanem inkább nőies azaz nőkhöz illik jobban az autó
2012. jún. 14. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Nissan Micra, Opel Tigra... Ezek sztem pl. igenis női autók. Nagyon furán mutat bennük férfi.
2012. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sose értettem mitől női egy autó, de ha a kis, városi szaladgálásdra praktikus autókat nőinek nevezzük, hát legyen
2012. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

valóban vannak olyan autók, amiben egy megtermett kopasz csávó nagyon hülyén mutat.

egy autó ezen felül max akkor lehet nőies, ha rózsaszín, és hellokittys az üléshuzata. :)


inkább azok az autók vannak többségben, amik nagyon férfiasak, és nagyon furcsa, amikor egy nő ül benne egyedül.

2012. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"valóban vannak olyan autók, amiben egy megtermett kopasz csávó nagyon hülyén mutat."


Na jó, de a kopasz gyúrós a férfi-ideál manapság? Ha azt mondom hogy "egy férfi egy autóban" akkor mindenkinek egy Gyúrunkvazze pasas ugrik be egy fekete óris-luxusautóban? Ha meg azt hogy "egy nő egy autóban" akkor egy szőke cicababa egy fehér (vagy ahogy írtad rózsaszín) kis városi autóban? Itt a női autó/férfi autónál nem az autókkal van a baj, hanem a fogalmakkal és amire asszociálnak az emberek. A többivel eggyetértek.

2012. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kopasz is vagyok, testépítő is, és a városban Yarissal járkálok - na ezt rakjátok össze :) Ér kiröhögni, de én akkor is szeretem, mert praktikus, aranyos, jól megy, meg ilyenek.
2012. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem rózsaszín és nincs hellokitty/más plüssz vacak a kalaptartón nem olyan gáz :)
2012. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!