Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora gond, hogy a KRESZ...

Mekkora gond, hogy a KRESZ első hetét kénytelen vagyok kihagyni?

Figyelt kérdés

Most iratkoztam be egy tanfolyamra, de sajnos az első hetet tőlem független okok miatt ki kell hagynom, utána viszont mindre tudok menni.


Ezt pótolnom kell majd, avagy lehet csak simán "kidobnak"? Természetesen tájékoztatnám őket, hogy az első héten különböző okok miatt nem tudok részt venni.


2012. jún. 15. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótolnod kell majd egy másik csoportban (ha van másik), amelyikben pont ott járnak amit te kihagytál. Minél hamarabb kérdezd meg tőlük, hogy milyen megoldást lehet találni.
2012. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kidobni biztos h nem fognak mivel te bevételi forrás vagy nekik. majd egy másik csoporttal fogsz órára járni
2012. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy fognak kidobni, sőt, pótolnod sem kell, minden megy tovább. Vagyis nekem volt heti 2 óra, az első hten nem voltam ott, mert később íratkoztam be, azt mondta a tanár, hogy nem maradtam le semmi egetverőről, simán járhatok, és úgy is lett.
2012. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi haverokkal úgy jártunk be anno (néhányan együtt csináltuk), hogy valaki mindig beírt minket. Vagy csak azért mentünk be, hogy beírjuk magunkat.


Mindannyiunknak meglett elsőre a KRESZ (és tudjuk is). Nekem asszem' 1, vagy 2 pontlevonásom volt valami hülye kérdésért (pl. 6 óráig, vagy 7-ig mehet szembe forgalomba a kukás autó...kb... vagy valami érthetetlen volt, nem tudom már...).


Meg kell jegyezni 5-10 dolgot, a többi meg olyan, amit egy átlag ember is tud, ha óvodás korában látta a KRESZ kutyust és cicust dia filmen, meg nem segg hlye.

2012. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!