Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hétfőn végeztem a B-S kresz...

Hétfőn végeztem a B-S kresz vizsgával ma volt az első 2 rutin órám heti 2x tudok vezetni ha minden jol megy inen még menyi idő mig sikeres forgalmi vizsgát teszek? Nektek menyi volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Értelmetlen ezen filózni. Függ ez attól, hogy mennyire van érzéked a vezetéshez, ennyire mennek a feladatok, hány pótórát kell venned ésattöbiésatöbbi. Hivatalosan 30 órát kell levezetni rutin+forgalom, ez így elméletben 15 alkalom, elméletben bő 2 hónap, HA minden megy mint a karikacsapás, de erre mág rájön, amíg vársz arra, hogy a vizsgára időpontot kapj.

Az se biztos, hogy nem kell pótórád venned illetve hogy nem vágnak meg rutinon vagy forgalmon vagy nem jön valami közbe és nem tudsz heti 2-szer menni. Én rászámolnék még 2-3 hónapot.

2011. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hali, én április elsején voltam az első kresz órámon, ápr. 18-án lett meg a kresz vizsgám, május 5-én a rutin vizsgám, most ott tartok hogy még 2-3 alkalom és megyek forgalmi vizsgára. Ez így elég gyors, bár én voltam már heti 4 alkalommal is vezetni.
2011. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2011. máj. 23. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Július 9-én kezdtem az első kresz órával, és tegnap szeptember 14-én végeztem a sikeres forgalmival, (31 óra)

ez ugye kb. 2 hónap

2012. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!