Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri szerintetek ez a robogó?

Megéri szerintetek ez a robogó?

Figyelt kérdés

Elvileg 9000 kmt futott,semmi baja, de hát mint tudjuk a kereskedőknek muszály ezt mondaniuk hogy el birják adni.Mit érdemes kérdezni róla?Estleg külsőre látszik rajta valami tunning vagy gyári lehet mert a leirásból nem sok mindent tudok megállapítani?


Malaguti F12

[link]



2012. jún. 16. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy robogó párti, de ez tettszik. A 3. képen valami lent ki lóg belőle. A red bull matricák nem gyáriak, bár szerintem ezt te is tudod. A fékeket majd nézd meg hogy mennyire kopottak a betétek és a tárcsák, mert ha kopott akkor már is költhetsz rá, és valószínűleg nem simson árom mérik az alkatrészt. Olyan 130 ezer környékére szerintem le tudod alkudni. Annyit már szerintem megér, mert mostanában elég jól fel mentek a robogó árak. Ja és a 9000 kilóméter az semmit nem jelent. Oda tekerik ahova akarják, még a magánszemélyek is. Nézd meg hogy jól húz-e, kipörög rendesen, stb.
2012. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
enyi ért vegyél valami 80-as endurot inkább
2012. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon gyanús a kilométeróra hogy szinte majdnem pontosan 9000 km ...szerintem ott volt valami tekergetve, de lehet hogy valós....nézesd meg hogy minden jó-e...működik-e...fékek milyenek...mennyire húz...és legfőképpen próbáld ki legalább 40-es tempónál is mert barátom olyan smkp-t vett 100-ért hogy a kormánykifli elvolt törve...szépen hazavitte kocsival...majd a szervízbe akarta vinni, de már 20km/h ás tempónál úgy remegett a robogó hogy le kellett állítania a motort....1 éve vette azóta nem használta
2012. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 waland ***** válasza:
10 éves robogóban 9000... Az én mintembe tavaly 4000 ment, és a free-be, amit márciusban vettem is már 1000 km benne van. Soha ne az órát nézd, ezeknek valahogy mindig "kiakad" a spiráljuk. Egyébként szép kiállású motor, nem néz ki rosszul, 150000 nagyjából arányos is érte. Ki kell próbálni, és ha jól megy, nem csörög, és nem áll csálén, rendesen csillapít a hátsó rugó (nem hintázik), nem csordogál az olaj, akkor jó vétel lehet.
2012. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!