Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 Phantom (2003-as,...

Malaguti F12 Phantom (2003-as, vizes) okosok, figyelem! Miért van az, hogy? A többi lent.

Figyelt kérdés
minden a legnagyobb rendben a mocival de mégse mert olyat csinál, hogy álló helyzetből mikor indulok és odahúzom neki, valamikor megy és húz mint az állat, valamikor meg csak hörög és pár mp után pörög föl, aztán húz mint a bolond; fogalmam nincs mitől lehet, a karbit az utolsó csavarig kitakarítottam, a beállítást a karbin próbáltam már minden fele állítani, akkor is ezt csinálja...volt mikor rosszabb volt, volt mikor jobb de jó nem lett sajna és kifogytam már az ötletekből hogy miért van az hogy hol pörög és húz, hol meg vár egy kicsit és csak utána...

2012. jún. 16. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Farsot szív(levegőcső reped? vagy hasonó), vagy síber alacsonyan van, membrán öreg, gyertya öreg! Vagy csak beállítás.
2012. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszer javítottam egyf12 est ugyanezt csinálta. az szimeringes volt, és ráadásul elektromos szivatós. de szimering csere után is ugyanezt csinálta, karbira gyanakodtunk, de nem a karbi volt, hanem az elektromos szivató, valamitől meghülyült és melegen is szivatott, és ettől lefulladozott ha gázt adtunk. probáld meg lehuzni a csatlakozóját és ugy menni vele. hidegen lehet nehezebben indul el, de nyár van talán jó lesz egy próbáig, szoval huzd szét és menj vele ugy, és ha ugyanezt csinálja akkor énsem tudom. amugy a karbi csavargatása az olyan hogy egy picit tekersz rajta és már elmegy a beállítás. szoval nézd meg neten a gyári értékeket de azt hiszem másfél fordulat a gyári
2012. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehúztam az automata szívató csatiját, semmi változás, u. azt csinálta, megnéztem a gumis szívócsonkot és el van repedve...látszólag nem a cső belsekéig hogy falsot szívjon, de sztem hajszálrepedéssel igencsak bemegy hamár így viselkedik a moci; kicserélem a szívócsonkot akkor :)

Köszi mindenkinek!

2012. jún. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!