Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nők miért buknak jobban...

A nők miért buknak jobban sport supersport motorokra?

Figyelt kérdés
nekem van egy 1996 os honda hornet 600 am és egy 2011 es kawa zx10 r em mikor a kawával vagyok kint akkor néz szinte mindenki( öreg fiatal gyerek közép korú nők szerelmes párok ...) mikor meg a Hornet tel akkor alig néznek pedig szép mind 2 és sor 4 szóval sportos a hangja is meg nyitott rendszer de nem értem hogy miért külömböztetik meg ennyire a nők hogy csak a sport supersport! pedig elégé fel tűnően közlekedek mind 2 motorral mikor adja a forgalom akkor ki veszem kerékre körforgalomba mélyet döntök és mikor hozom vissza úgy veszem kerékre majd kicsit el tolom magamtól ez bejön a nőknek de a hornetnél nem nagyon zx 10 r nél igen ....próbáltuk öcsémmel ő 26 éves hogy kint voltunk 2 supersport motorral ugye én az 1000 res kawával ő meg az ezres gigxerrel és akkor volt mozisás mindenki aki ott volt volt olyan hogy autósok is meg álltak mozizni .
2012. jún. 19. 07:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak simán hülyének néznek, amikor produkálod magad. A nök többségét a motorok eleve nem érdeklik, legfeljebb azt nézik, hogy mit erölködsz.
2012. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem erőléködök ha ültél már motoron és ezt megcsinálod utána már visz az adrenalin ... jah merta nőknek a sok kis say guy tini csicska kö.sög jön be akinek ancy oda adta az 1.2 suszuki swiftet :DD nagy kocsi a suzuki !
2012. jún. 19. 07:42
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát sztem felesleges játszanod magad... Amúgy ez igaz, vagyis az emberek egy nagyobb speed-et bambulnak, de ha valami régebbi motort látnak nem nézik annyira, mint egy plasztikbombát. Érdekes... (Amúgy, ha azt akarod, hogy nézzenek, akkor vedd ki sebességből, és pörgess egyet, hogy legyen hangja, vagy durrogtasd, arra odanéznek az emberek.:D)
2012. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
amúgy van benne valami logika attól függetlenül hogy produkálja e magát a motoros vagy nem. nekem is ismeretségi körben egy csomó nő mondja az utcán egy ducatira/hondára hogy milyen jól néz ki.
2012. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
persze hogy a nőket alapvetően kevésbé érdeklik a műszaki dolgok, de azért az életre való csajok, akik nem olyanok mint a sült hal, szokták szeretni a motorokat, nekem már mondta rengeteg hogy kipróbálná meg milyen klassz, ja és nem egyszer mondták már, hogy "tudod nekem azok tetszenek legjobban, amelyikre így rákell feküdni" :DD szóval igen, sportmotor...
2012. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
1 nem játszom magam 2 meg sportmotorral nem lehet szépen menni vagy adrelaninból mész vagy sehogy lassan akarok menni akkor elő veszem a tanuló motorom a simsont vagy biciklizek! igen igen erről van szó hogy sportmotor vagy supersport ugye ezredes már supersport hogy a nőknek ez jön csak be semmi más pedig nagyon szép sport hobby élet stílus a motorozás :) meg nem érdekli a nőket a műszaki dolog aztaa ez egy ku.va nagy hülyeség mivel a kocsy is műszaki meg a motor is meg sok sok dolog amit szeretnek a nők... sok sok nő van aki motorozik saját motorral és azok a normális nők vannak olyan ok is persze akik anyagi okok miatt nem ülhetnek 600 as ezredes gépeken de róluk már le lehet vágni hogy nem csak arra kell neki a pali hogy furikáza meg a barátnők exek előtt feszítsen vele ..mert ugye nézik a motoros videokat magazinokat stb stb és konyítanak hozzá valamit ha rákérdezel helyes vagy félig helyes választ adnak ... meg a legelső komizónak még annyit hogy kis fiam lehet hogy a kocsytok nem ér annyit mint nekem a 4 motor mert öcsémnek is én vettem kp ra nekem a 3 motor a hornet meg a kawa mega simo akkor a bukósisakok a ruhák a tuningok a kawában a gigxerben a legjobb minőségűek szóval be lehet kussolni ! meg a robógóddal mert szerintem, csak az van menjél el a tescoba és daráld le a kávét ...
2012. jún. 19. 11:37
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kis 250es Bandit van, és egyáltalán nem szoktam vagánykodni csak tötyögök a városban vele, és mikor meghallják a sor 4-et mindenki figyel.

Pedig a gyári dob van rajta, és nincs kiherélve. :D

2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

" meg nem érdekli a nőket a műszaki dolog aztaa ez egy ku.va nagy hülyeség " ez sem igaz mivel lehet hogy néhány nő ismeri a műszaki adatait de a nagy része csak a külsejét nézi.

amúgy visszavehetnél egy kicsit az arcodból mert lerí rólad hogy az a tipikus feszítek a motoron és ha kint vagyok az utcán akkor csak engem nézzen mindenki típus vagy. amúgy ha kihúzod egy kerékre és pörgeted a motort persze hogy mindenki odafigyel mivel lehet hogy még 3 utcával lejjebb is lehet hallani.

2012. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát igen a sor 4 az sor de szerintem húzzad neki ami kifér nekemmot gp dob van a Zx10 r en a hornet ten meg Yosi ki belezve... neked meg "amúgy visszavehetnél egy kicsit az arcodból" mert meg tehetem mint mindenki más ...
2012. jún. 19. 15:21
 10/22 anonim ***** válasza:
Dehogy húzom... Minek? Én nem akarok feltűnősködni és még balesetveszélyes is lehet.
2012. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!