Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nők miért buknak jobban...

A nők miért buknak jobban sport supersport motorokra?

Figyelt kérdés
nekem van egy 1996 os honda hornet 600 am és egy 2011 es kawa zx10 r em mikor a kawával vagyok kint akkor néz szinte mindenki( öreg fiatal gyerek közép korú nők szerelmes párok ...) mikor meg a Hornet tel akkor alig néznek pedig szép mind 2 és sor 4 szóval sportos a hangja is meg nyitott rendszer de nem értem hogy miért külömböztetik meg ennyire a nők hogy csak a sport supersport! pedig elégé fel tűnően közlekedek mind 2 motorral mikor adja a forgalom akkor ki veszem kerékre körforgalomba mélyet döntök és mikor hozom vissza úgy veszem kerékre majd kicsit el tolom magamtól ez bejön a nőknek de a hornetnél nem nagyon zx 10 r nél igen ....próbáltuk öcsémmel ő 26 éves hogy kint voltunk 2 supersport motorral ugye én az 1000 res kawával ő meg az ezres gigxerrel és akkor volt mozisás mindenki aki ott volt volt olyan hogy autósok is meg álltak mozizni .
2012. jún. 19. 07:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők idióták! :)

Aki a motorodat nézi az a pénzedet nézi,és ez már sajna természetes.

2012. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
aki a motort nézi, az azt nézi hogy vagány vagy, meg stb., ha vki kifejezetten a pénzre megy az inkáb a mercidet, bmw-det, stb nézi sztem... azt még felis ismerik hogy valami drága tárgy...
2012. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

hát igen sajnos ritka példány van a nők közül aki nem a pénzre megy én nem divat ból motorozom stb stb hanem szívből lélekből és az ugye hozzá tartozik a sport supersport motorhoz hoz mégy mint az állat mert egyszerűen nem bírod meg állni hogy ne húzzad neki maga a hangja a sor 4 hang meg kívánja ahogy jön fel a hang

!! amúgy nehogy azt higgyétek hogy merci bmw ... kell vannak olyan nők akik nek jobban bejöna motor de erre is rá lehet jönni hogy szeretnek motorozni vagy csak villogni kell exek meg spanok előtt !!

2012. jún. 22. 18:48
 14/22 anonim ***** válasza:
jó de a sisakban nem ismerik fel úgyse, míg a clk cabrioba mikor 20-al megy a főutcán abba könnyebben... meg nálunk itt avárosba akik erőltetik a gyorsasági motorozást (vidéken) azt agárságnak tartják az emberek...mármint hogy a belvárosban állatkodnak, ha meg 20-al köröznek egy gyorsaságin azt szintén...
2012. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
hát nekem mind 1 hogy ki minek tartja én akkor is húzni fogom neki :DD meg a motorozás az igazi élet nem dobozban utazni :DD
2012. jún. 24. 23:44
 16/22 anonim ***** válasza:

A doboz arról szól hogy eljuss 'A'búl 'B'-be.

A két kerék pedig az 'A'tól 'B'ig megtett útról szól! :)

2012. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
így van ahogy mondod A-B be el jutott út is egy élmény :)) emlékszek anno simsonos koromban mikor anyum el küldötta tescoba annak is örlütem hogy nah megint menni kb 10 perc re van tőlük a tesco gyalog( már nem velük lakom így kb 50 perc ) motorral kb 5 de nekem bele telet/telik az oda út egy órába mert be jártam/járom a fél kerületet előtte aminek a feleségem örülhet mert néha ideges miatta hogy 26 éves fejjel nem lehet fel fogni hogy első a bolt utána a motor :)) de bas.za meg mi ezt élvezzük,hogy mehetünk :) a sisak alatt egy külön világ külön szabályokkal :))
2012. jún. 27. 21:20
 18/22 anonim ***** válasza:
talán nem olyan szinten mint egy motorral de azért egy "dobozzal" is igen élvezetes módon el lehet jutni A-B-be. persze nem egy 1.0 erőgépre kell gondolni :)
2012. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ha már ii tartunk egy jó dobozzal is élmény a tescoba járás
2012. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát ez igaz hogy a dobozzal jobb a tesco-ból el hozni a motyót mint motoron utazó táskában mert hogy én azt a csi.a túradobozt fel nem teszem a kawára az biztos meg a hornet ra sem nagyon el tudj csúfítani de az autó az csak arra való motoros szemmel nézve ha nekem kocsiba kell ülni minden bajom van vagy egy Audi A8 unk párom nak vettem csak ugye nő lévén nem úgy vezet mint én és a Hungárián át vergődni az kész háború szóval résen kell lenni mert le tolnak az útról ( ezért vettem mellé egy basket ball ütőt is :P ) jól vezet amúgy meg szeret is csak azért mi palik csak jobban vezetünk.Motor-ral meg nem számít van egy kis hely teszem is be és szépen nyugodtan szlalomba el a kocsik közt hál Istennek a kersz is engedi már hogy lámpánál előre mehessünk!
2012. jún. 28. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!