Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a KRESZ után nem voltam...

Ha a KRESZ után nem voltam rutin pályán hanem forgalomba vitt rögtön az oktató és iszonyú sokat bénáztam, még van reményem? :/

Figyelt kérdés
Elsőre meglett a KRESZ, EÜ vizsgám is. Apummal kimentünk az első vezetési óra előtt az elindulást fékezést, tolatás megtanulni. Az első vezetési órán rögtön bevitt a városba. Mondjuk ő váltott, illetve előtte kanyarodtunk pár kört. De borzasztóan sikerült:( Úgy megérmültem, hogy esetleg elütöm az előttem cikázó biciklist, illetve rengeteg helyzetben elfelejtettem mit is kéne tennem?:( Lesz ettől jobb? :(
2012. jún. 19. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán azért kéne rutin pálya, ott először az oktató kezeli a pedálokat, te meg tanulod a kormányt, majd mindent szépen lassan.
2012. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmi ....:) esélyed
2012. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De már a forgalomba fog vinni következő órán is. Meglehetne tanulni apumtól nagyjából mindent? ( h például emelékedőn h fékezek- indulok el, útkereszteződésnél stb) mert nem magyaráz nagyon semmit, nagyrészt telefonál:S
2012. jún. 19. 18:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt miért mondod h semmi esélyem? Csak jobban menne , ha lenne fogalmam is a dolgokról , mivel kábé ezelőtt sosem vezettem ma meg kivitt a belvárosba :D
2012. jún. 19. 18:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy rutinpályán akarsz gyakorolni.
2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg mi az, hogy telefonál? Főleg elején, amikor már gyakorlott vagy, akkor már pár perces telefon belefér, de az elején nem!!
2012. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, de nagyon leszidott...aza baj h elment akedvem vezetéstől kissé most..:D Meg nem merem neki mondani hogy így meg amugy mert leordítja a fejem. Váltani se nagyon mernék oktatót mert elég befolyásos..sőt..:S
2012. jún. 19. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
És mivan, ha leordítja a fejedet? Leváltod és kész, fizetsz neki egy csomó pénzt, ő van hátrányban, elveszítheti az egyik pénzforrást.
2012. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
add fel, vizsgabistosok szigoruak ,,,nehezen fogsz át menni, forgalom meg jó.kell ott fogsz vezetni állandóan
2012. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a KERSZ meg Elsősegély (nem EÜ=egészségügy) vizsgától független hogy mennyire tudsz vezetni, nem ezen múlik, hogy megy-e vagy nem


ha még nem vezettél előtte, akkor nem gáz, hogy nem ment rögtön, de mindenképp válts oktatót és nem árt ha gyakorolgatsz a faterral is

2012. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!