Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány literes egy autó klíma...

Hány literes egy autó klíma hűtője? (seat)

Figyelt kérdés
Speciel egy 2001-es seat toledo 1,6 hűtője érdekelne. Teljesen üres mert volt koccantva és kicseréltem a hűtőt, nem foldozgattam. Érdekelne, hogy hány liter freon fér bele?

2012. jún. 20. 16:50
 1/3 smitwesson ***** válasza:
100%
Fűha !! Ezt azé nem igy van... Előszöris R134a hűtőközeg van az autó klímarendszerében. Másodszor meg nem literben mérik hanem kilóban. Vagyis az igényesebb klímása grammban. De ha jól tudom minden autó gépterében van ey kicsi cetli, hogy milyen hűtőközeg és mennyi való az adott típusba. Ha elmész klímáshoz az tuti nem fogja túltölteni. Meghát egyébként is Te hogyan töltenéd meg? nem is értem. Egybként az adott típusba ha nem tévedek kb 450g kell. vagyis 0.45kg +-25g
2012. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Majd jól belefújja tüdővel a hűtőközeget!

No és persze előtte szájjal létrehozza a megfelelő vákumot is!

:D

2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a válaszát. Másodiknak pedig: nem vagyok hülye, nem szájjal akarom megtölteni, hanem el viszem egy normális helyre ahol evvel foglalkoznak. Csak a várható kiadásra voltam kíváncsi. Emlékeztem, hogy kilóban vagy literben mérik és ez határozza meg a feltöltés költségét is. Remélem hízott a májad, hogy ha 10 percre is de okosnak érezhetted magad.
2012. jún. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!