Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafiráról vélemények...

Opel Zafiráról vélemények (2003-2005 közötti évjárat)?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állunk és erre esett a döntés.Mindenképpen nagy,családi autóban gondolkodunk.Érdekelne,hogy mennyire szerviz igényes,mik az általános tipus hibái (ha vannak),milyen a vezetési élmény,stb?Diesel érdekelne elsősorban.
2012. jún. 20. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Merész dolog itt konkrét típusra kérdezni, már látom lelki szemeim előtt, hogy virtuális üvöltözés lesz itt is a márkákról és hogy melyik miért szar, és mindenki lépjen legóra, akinek más a véleménye...


Ez a Zafira egy tágas családi "kombi", két tartaléküléssel. Leghátulra csak gyereket fogsz tudni ültetni, abból is a kisebb darabokat, de azok jól ellesznek.


Annyira szervízigényes, amennyire az előző tulaj leharcolta.


Lehetséges gyakori hibáknak olvass utána a Népítéleten, a többség hangja úgyis értelmesebb, mint ha valami nagyokos megszakérti neked, hogy "úgyis kiesik belőle a váltó".


Vezetési élményt ettől a kategóriától ne várj, ezek nem arra vannak.


Nekem személy szerint nem kéne, mert nem vagyok egy Opel fan, de ha megfelelő körültekintéssel választasz, akkor szeretni fogod.

2012. jún. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

nézd én is Zafirát akartam venni, tény elég magas az utastér a gyerekek még ugrálhatnak is benne :) és a kocsiról is az vélemény, hogy családi kocsi most az a kérdés, hogy van-e másik kocsi a családban pl egy limuzin mert, ha üzletember vagy akkor nem hiszem hogy túl nagy presztízse lenne annak aki Zafirával érkezik egy tárgyalásra, persze most rá nyomják majd az írásomra a "nem volt hasznos jelzőt" de ez akkor is így van, ha csak családi kell vegyél Zafirát, de ha más célokra is fogod használni, vegyél olyat amiben az egész családod elfér, nagy a csomagtartója, lehetőleg öt ajtós, de nem legyen kombi éppen a megjelenése miatt, és éppen amiatt amit is amit kérdésben kiírtál, ha mindenképpen Opel kell, ami tényleg olcsón fenntartható, vegyél Vectra C GTS-t azzal megjelenhetsz bárhol, van 500l csomagtartója, sedan kinézetű, de könnyű belel pakolni, mert ötajtós, sportos megjelenésű, tetszeni fog az asszonynak, meg a gyerekeknek is, és a legfontosabb, hogy neked is:)

van sokféle dízel és benzines is én a 2.2 benzint ajánlanám


itt egy teszt:

[link]


teszt róla:

2012. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2012. jún. 21. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!