Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Supermoto-t szeretnék venni,...

Peter006 kérdése:

Supermoto-t szeretnék venni, és kinéztem 2-t. Melyiket javasoljátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

supermoto-t akarok venni suliba járni. 15km-re lakom a várostól. kinéztem 2-t, mind a 2 50cc-s papírokkal van.

az egyik: Generic trigger sm 50

a másik: cpi sm 50

a generic 2008-as, és volt szervizelve. a

motorblokkot cserélték 70-esre. 200 ezer ft. A cpi gyári felszereltségű. 170 ezer ft. körül.

nekem fontos lenne, h városon kívül is

megállja a helyét.

mit javasoltok? vagy inkább melyiket?


2012. jún. 21. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezekközül választasz megjárod ezekk elég szarok de ink cpi de én neked lennék vennék 170 körul egy yamaha dt 50 et vagy egy suzuki rmx 50ezek elpusztirhatalan egy dögök :)
2012. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen-igen, de ezek cross-ok nem? Nekem meg on-road-ra kell, és komplett kerékcsere meg nemolcsó, mert a fém küllős kerék nagyon nem szép egy supermoto-ban... A generic-re meg csak pozitív kritikát írnak, meg a 11LE az azért nemrossz, meg mégis 70cc-s.. A cpi meg elterjedtebb...
2012. jún. 22. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!