Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Most akarok (180ccm)...

Segítség! Most akarok (180ccm) Pitbike-t venni simson helyett 180 cm magas vagyok nem cink?

Figyelt kérdés
Segítség!Most akarok Pitbike-t venni simson helyett 180 cm magas vagyok nem lehet cink hogy egy kis pit van alattam?

2012. jún. 23. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én kiröhögnélek, bocs. :D Akkor inkább maradjon a szimó, vagy vegyél MZ-t.
2012. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vágod akkor hányéves korra van ez tervezve vagy mi?
2012. jún. 23. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel felnőttek is szoktak szórakozni, de szerintem nevetséges. Max. a jól motorozó kis, 10-14 éves gyerekeknél menő, de ez az én véleményem. Attól még megveheted, ha jól érzed magad rajta, én ha ütnének se koltenék rá egy fillért se.
2012. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello. Nekem van eladó egy Rockstar Sport 140-em. 155-ért kínálom. Egyáltalán nem kicsik ezek a pitek,főleg az enyém. Kényelmesen el lehet férni rajta,mert ezek úgy vannak pont kialakítva(magasabb kormány,széles lábtartók,stb.) babocsk@freemail.hu az e-mail címem,ha érdekel dobd egy üzenetet. köszi
2012. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!