Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves fiu vagyok 60 kg...

14 éves fiu vagyok 60 kg 160-170cm magas milyen sportot javasoltok szimpla fogyáshoz? (úgy ahogy lapos hasat akarok)

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Most 160 vagy 170 cm vagy? Mert ha 170 cm-el vagy 60 kg akkor nem (ill. sem) kéne fogynod. Amúgy szálkásító diéta és aerob edzés heti 4-szer 40-50 perc.
2012. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végülis, ha 160cm vagy, és 60kg, az sem rossz. Én is annyira akarom felgyúrni magam (172 cm vagyok 70kg a cél), hogy egy szintben legyek a súlyommal.

Szerintem járj Aerobozni, s futni mellé. Szoba bringa nagyon hatásos.

2012. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoba bringánk sajnos nincs de van ilyen tözs emelgetős gépezet:DD meg sujzók tapósó és egy iylen kis szék eg ysinen és 2 rugo kéz cuc azal meg kikel tolni magamat ekez valamejike jó ja és van iylen elektromos izom össze húzonk az jó valamire ?( neféljek hogy agyon csap?:D)
2012. febr. 12. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Elektromos izét hagyjad. Ugrálókötelezés vagy kocogás heti 4-szer 40 perc.
2012. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lapos hashoz, szimplán felülésez.
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem elég, mert nincs helyi zsírégetés, tehát nem megy le vele a hasról a zsír. És a hasprés+lábemelés hatásosabb az izmok edzéséhez.
2012. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A testedzés mellé a vérképed alapján mennyi a koleszterin és a vércukor szinted?

Ha az értékek megfelelőek, akkor a rendszeres testmozgás elégséges.

A felesleges zsír a testedben felgyülemlett méreganyag raktározására jött létre. Krómpikolinát tabletta segíthet; a használatára vonatkozóan kérd ki sportorvos, vagy háziorvos tanácsát!

2016. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!