Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jo kocsi a Ford...

Bulaz kérdése:

Szerintetek jo kocsi a Ford mondeo 1.8 110 lovas megéri venni? én 2001-es évjárattól venném ami már körlámpás hátul. Mennyire megbizhato? Fogyasztása mennyi kb?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Állapottól függ, erre is ráköltheted a gatyádat mint bármilyen rossz vételre és lehet az is hogy évekig semmi baja. Előélettől függ.


Fogyasztás 8,5, de ez akkor volt annyi mikor lejött a gyártósorról, szóval.. egy biztos, ha megvenném első lépés az lenne hogy belerakatom a gázt. Gázból eszik 10 körül.

2012. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Haveromnak van egy 03'-as MK.III Mondeo 2.0 Ghia-ja. Az övé átlagban 9 litert eszik ( de ebben szerintem az autópálya jóval több mint a város ). Az övében most van 180 000, első tulajtól vette. Kopó dolgokon kívül semmit nem cserélt még rajta(egy gyújtótrafót,mert elrepedt-ha ezt nem számoljuk a kopó dolgok közé).

Ha volt gondozva akkor jó és megbízható autó, én a legrégebbieket és a legolcsóbbakat kerülném.

2012. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is ilyen 2002-es évjárat körül vennék
2012. jún. 24. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak 2002 körüli mondeot kapsz 950 000ért és 1 800 000-ért is, erre utaltam.
2012. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!