Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha XT 600 1989 gyújtás help?

Yamaha XT 600 1989 gyújtás help?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan gondom lenne , hogy az xtről legvágtam az általam "fölösleges"vezetékeket mert akié előttem volt már összebarmolta, és azóta nem indul a járgány , nincs szikra , maradt 4 vezeték mind a 4 a CDI ből jön , 3db egy csatiba van , egy fekete egy kék és egy kék-sárga és 1db külön az pedig világoskék , nem tudom ezek hova mehetnek , de gyanítom ez a hiba, a 2 fehér vezeték feljön a blokkbol az a töltő tekercs , a barna piros a gyújtó tekercs az is feljön 3 másik színes pedig ami a jeladóé azok is feljönnek és mennek is a CDI be , és maradt még 3 vezeték ami a feszabból jön 1 piros 1 fekete és 1 barna. Aki tud vmi segíteni kérem segítsen! Köszi

2012. jún. 24. 20:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!